وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398 ساعت 16:52   |   کد مطلب: 38307
استاندار همدان با پیش‌بینی برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان گفت: آمادگی فرمانداری‌ها، عوامل اجرایی و هیات‌های نظارت بر انتخابات در سراسر استان گویای این است که انتخاباتی خوب و سالم با مشارکت حداکثری در این دوره رقم خواهد خورد.

به گزارش نافع، عصر امروز با حضور سید سعید شاهرخی  استاندار همدان ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نهاوند آغاز به کار کرد.

استاندار همدان در این آئین گفت: با توجه به جدول زمانبندی از دهم آذرماه کار برگزاری انتخابات با تشکیل هیات‌های اجرایی توسط فرماندار رسما آغاز شده و کار نام‌نویسی از داوطلبان نیز شروع می‌شود.

سید سعید شاهرخی افزود: به منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند، سالم و قابل اعتماد که در آن مردم احساس کنند از رای آنها صیانت می‌شود هماهنگی‌های لازم بین تیم انتخاباتی به عمل آمده است.

وی از آمادگی تمام عوامل برگزاری انتخابات در سراسر استان خبر داد و افزود: به منظور برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه توجیه لازم صورت گرفته و در فرمانداری‌های استان نیز این آمادگی وجود دارد که مطابق جدول زمانبندی کارهای اجرایی انجام شود.

استاندار همدان به تعداد حوزه‌های انتخابیه در سطح استان اشاره کرد و افزود: کار برگزاری فرایند انتخابات در هفت حوزه اصلی و ۲۶ حوزه فرعی شروع می‌شود و داوطلبان برای تصاحب ۹ کرسی مجلس با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی با پیش‌بینی برگزاری انتخاباتی باشکوه در سطح استان گفت: آمادگی فرمانداری‌ها، عوامل اجرایی و هیات‌های نظارت بر انتخابات در استان گویای این است که انتخاباتی خوب و سالم با مشارکت حداکثری در این دوره رقم خواهد خورد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما