وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 8 آذر 1398 ساعت 22:48   |   کد مطلب: 38305
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۰ امضا برای بررسی خارج از نوبت لایحه تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌ها جمع‌آوری شده است.

به گزارش نافع، امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان با بیان اینکه ۶۰ امضا برای بررسی خارج از نوبت لایحه تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌ها جمع‌آوری شده است اظهار کرد: در تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری‌ها پس از ۲۰ سال مصمم هستیم.

وی افزود: با پیگیری‌های چند ساله و عزم مجلس تبدیل وضعیت استخدام ۳۵۰ هزار نیروی غیررسمی شهرداری‌ها پس از ۲۰ سال بلاتکلیفی تعیین تکلیف می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی درباره اصلاح قانون اداری و استخدامی کارکنان شهرداری‌های سراسر کشور تصریح کرد: کلیات لایحه استخدام شهرداری‌ها در کمیسیون اجتماعی تصویب اما با توجه به اینکه روند ارسال آن به صحن زمان بر بود با ۶۰ امضا جمع آوری و به هیأت رئیسه ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری‌های همدان و شهرستان‌های استان در کنار ۳۵۰ هزار نیروی شهرداری با اجرای این لایحه استخدام شهرداری‌ها تعیین تکلیف می شود ادامه داد: کارکنان شهرداری‌ها در پنج گروه بر اساس نوع کار و تحصیلات مربوطه و میزان همکاری با شهرداری تقسیم‌بندی می‎شوند.

خجسته با بیان اینکه  وضعیت استخدامی کارکنان سال‌های سال بلاتکلیف مانده و تبدیل وضعیت نشده‌اند که با اجرای این لایحه به قرارداد پیمانی تبدیل می‌شوند خاطرنشان کرد: امیدوارم با ارسال هر چه سریعتر این موضوع به صحن و عزم نمایندگان مجلس برای به سرانجام رسانیدن آن شاهد تغییر و تحول و تحقق عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد و امنیت شغلی کارکنان باشیم.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت