وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 8 آذر 1398 ساعت 15:22   |   کد مطلب: 38300
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: مردم با بصیرت و ولایتمدار این استان در ناآرامی‌های اخیر اجازه عرص اندام به دشمنان ندادند.

به گزارش نافع، مصطفی آزاد بخت  در آیین بهره برداری از اردوگاه کرامت نهاوند بیان کرد: مردم این استان در ناآرامی هایی اخیر نشان دادند که از بصیرت و فهم بالایی برخوردار هستند و اجازه هیچ اقدامی به دشمن نمی دهند. 

وی افرود: گردهمایی ۱۰ هزار نفری بسیجیان همدان در هفته متعلق به این نیروی مردمی و بعد از ناآرامی ها اخیر، موجب درخشش این استان در کشور شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: این استان با وحدت و هماهنگی بین مسئولان، تمامی آبادانی ها و پیشرفت ها را با تفکر بسیجی رقم زده است.

آزادبخت اضافه کرد: برای اینکه دشمنان نظام اسلامی را تنبیه کنیم به برگزاری گردهمایی هایی با این عظمت نیاز است تا بدانند با وجود این همه بسیجی مخلص، دشمن راه به جایی نمی برد. 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: کار عمرانی سپاه در اردوگاه صیانت تمام شد و برای تجهیز نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی از جمله ستاد مبارزه با مواد مخدر، بهزیستی و دیگر نهادها هستیم.

سردار مظاهر مجیدی ابراز امیدواری کرد: از این ظرفیت برای کاهش یکی از آلام کشور که مواد مخدر است باید استفاده کرد چرا که در محل اردوگاه کرامت می توان کارهای زیادی انجام داد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما