وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 17:36   |   کد مطلب: 38286
جانشین سپاه انصارالحسین (ع) همدان با بیان اینکه نیروهای انتظامی و امنیتی در اغتشاشات اخیر با نجابت امنیت را به کشور بازگرداندند، گفت: به واسطه بصیرت و شعور سیاسی ملت دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند.

به گزارش نافع، سردار مهدی فرجی ظهر امروز در همایش 5 هزار نفری بسیجیان شهرستان اسدآباد که با حضور میهمان ویژه سردار حاج صادق آهنگران و مسئولین و مردم  برگزار شد، اظهار داشت: با دیپلماسی التماسی نمی شود امنیت برقرار کرد.

وی افزود: اگر هفته گذشته امنیت به کشور بازگشت و داستان اشرار و منافقین جمع شد به خاطر حضور معنادار و بانجابت بسیج بود که سعی کرد به کسی آسیب وارد نشود.

فرجی  با بیان اینکه هفته گذشته دشمنان ایران اسلامی تمامی توان، استعداد و پول خود را برای آسیب زدن به کشور به میدان آوردند، گفت: به واسطه بصیرت و شعور سیاسی ملت دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند.

جانشین سپاه انصارالحسین (ع) بیان کرد: افتخار می‌کنیم که نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و سپاه کشور در اتفاقات هفته گذشته به میدان آمدند اما یک اسلحه به کف خیابان نیاوردند و با نجابت تمام امنیت را دوباره به کشور بازگرداندند.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات  هفته گذشته توطئه و برنامه‌ریزی دشمنان بود و گرانی بنزین بهانه ای بیش نبود، افزود: در یکسال گذشته دشمن با تمام توان، فشار حداکثری را به ملت ایران اسلامی وارد کرد اما تاکنون  نتوانسته  هیچ غلطی بکند.

سردار فرجی اظهار داشت: تا زمانی که احساس ناامنی نکنیم شاید قدر این امنیت را ندانیم اما همه ما می‌دانیم که  امنیت امروز ایران اسلامی با قطره قطره خون شهدا به دست آمده و اغتشاشات اخیر قدر و ارزش امنیت را به ما نشان داد.

وی با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی در پله های افتخار ایستاده اند، گفت: جوانان نخبه ایران پهبادی را ساقط کردند که ابهت و حیثیت آمریکا بود  و با ساقط کردن این پهپاد ابهت آمریکا را در هم شکستند.

جانشین سپاه انصار الحسین همدان گفت: نیروی بسیج یکی از کم هزینه ترین ،پرکارترین و کارآمدترین نیروها بوده   که جمهوری اسلامی باید نسبت به بسیجیان افتخار کند.

سردار فرجی خاطر نشان کرد: کشور ایران تاکنون پرنده ای بالاتر از 22 هزار پا را نتوانسته بود ساقط کند اما توسط جوانان نخبه  "سلاح سوم خرداد " قادر است پرنده 75 هزار پا را شکار کند و این سامانه را تست نکرده بودیم اما پهپاد 2.5 میلیون دلاری و بالای 55 هزار پای  آمریکا فرصتی پیش آورد تا این سامانه را  تست کنیم و قدرت نخبگان و جوانان ایرانی را به تمامی دنیا بیش از گذشته نشان دهیم.

وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی تا زمانی که بسیج به میدان نیامده بود کشور ایران اسلامی هیچ گونه عملکرد چشمگیر و قابل قبولی نداشت، افزود: اولین  حضور سازمانی و رسمی بسیج در عملیات فتح المبین سبب شکست عراق شد و 20 هزار کشته از حزب بعث باقی ماند  و20 هزار نفر از سربازان دشمن اسیر شدند.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما