وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 21:36   |   کد مطلب: 38284
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه بنده سردار فرجی را مصداق بارز مدیریت جهادی می‌دانم گفت: روحیه انقلابی سردار مثال‌زدنی است.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی امشب در مراسم تقدیر از سردار مهدی فرجی جانشین سپاه انصارالحسین(ع) و از بسیجیان و مدافعان حرم همدان با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: سردارفرجی یکی از نزدیک‌ترین افراد به شهیدهمدانی بود و همپای ایشان در دفاع از انقلاب حرکت کرد.

وی با بیان اینکه بنده سردار فرجی را مصداق بارز مدیریت جهادی می‌دانم تاکید کرد: این مجاهد در راه انقلاب در قالب‌های سازمانی نمی‌گنجد و هر جا احساس کند باید در راه خدمت به مردم حضور داشته باشد وارد عمل می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به حساسیت سردار فرجی در هماهنگی و برگزاری مراسم مربوط به تشییع پیکر پاک شهدا یادآور شد: زمانی که اعلام می‌شود شهیدی به همدان خواهد آمد ایشان تا زمانی که مراسم خاکسپاری این شهید برگزار نشود و با خانواده او دیدار نکند آرام ندارد.

وی تصریح کرد: ایشان به قدری نسبت به خانواده شهدا حساس‌اند که فرزندان شهدای مدافع حرم زمانی که سردار فرجی را می‌بینند انگار که پدر خود را دیده‌اند.

مجیدی با بیان اینکه ایشان با تمام وجود برای انقلاب اسلامی وقت می‌گذارد چون به حقانیت آن اعتقاد دارد اظهار کرد: باید از خانواده ایشان نیز تشکر کنیم که در تمام این سال‌ها همراه و یاور سردار بوده‌اند.

وی وجود روحیه جهادی را عامل حل بسیاری از مشکلات دانست و ابراز امیدواری کرد هر روز بیش از گذشته شاهد این تفکر باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما