وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 19:35   |   کد مطلب: 38282
مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه دشمن با اشرار اجاره‌ای دنبال براندازی بود گفت: اشرار با تبر به لوله گاز ضربه زده و کبریت روشن می‌کردند تا بانک‌ها را به آتش بکشند، آنها بنزین روی کارگر روزمزد ریخته و او را به آتش کشیدند و مأموری که در حال سخنرانی برای حل غائله بود را گرفته و حلق‌آویز کردند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام حسین علئی عصر امروز در همایش تجلیل از خادمان مساجد استان همدان با بیان اینکه امروز چهلمین سالگرد تأسیس بسیج را جشن می‌گیریم اظهار کرد: در این چهل سال گذشته فتنه‌ها و مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشتیم.

وی گفت: امروز در شرایطی هستیم که جبهه باطل با محوریت آمریکا در مقابل جبهه حق با محوریت جمهوری اسلامی ایران بالاترین تقابل را دارند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: به یاری خداوند و مکتب مقاومتی که در پیش گرفتیم و با پیروی از رهبری، گام دوم انقلاب را نیز با موفقیت در راستای تشکیل جامعه اسلامی و تمدن اسلامی برخواهیم دشت.

وی با بیان اینکه همانطور که گام اول را با موفقیت به سرانجام رساندیم در گام دوم هم موفق عمل خواهیم کرد تصریح کرد: این موفقیت به دلیل اتصال به تفکر بسیجی است چراکه بسیجی یعنی انقلابی عمل کردن، در صحنه حضور داشتن، از رهبری پیروی کردن و انقلابی فکر کردن.

علئی با اشاره به اینکه اگر بسیج دشمن را به خوبی نشناسد، نمی‌تواند تصمیم صحیحی را اتخاذ کند گفت: در جریان اتفاقات اخیر دشمنان ۲۲ ماه پس از تحولات دی ۹۶ افرادی را آموزش داده بودند و با هزینه کلان اشرار را اجاره کردند تا این فتنه‌ها را انجام دهند.

وی با بیان اینکه نباید نسبت به دشمن نگاه خفیف یا مثبت داشته باشیم گفت: اگر در برخی معاهدات خودمان به دشمن امید داشته باشیم، مرتکب خطای محض شدیم.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: افرادی که چشم به دشمن و مذاکره دوختند، به این فکر کنند چگونه باید به این افراد که اشرار را اجاره کردند تا مال مردم را غارت کنند، اعتماد کرد؟

وی با بیان اینکه با پوشک بچه که قابلیت جذب بنزین بیشتری دارد آتش می‌زدند و آن را پرتاب می‌کردند تا آتش‌افروزی در کمترین زمان ممکن انجام شود افزود: اشرار با تبر به لوله گاز ضربه زده و کبریت روشن می‌کردند تا بانک و چند بلوک را به آتش بکشند.

عده‌ای ذوق‌زده شده و مرگ بر آمریکا را حذف می‌کنند!

علئی با اشاره به اینکه اشرار بنزین را به روی کارگر روزمزد ریخته و او را به آتش کشیدند تصریح کرد: فتنه‌گران مأموری که در حال سخنرانی برای حل غائله است را گرفته و حلق‌آویز کردند.

وی با بیان اینکه دشمن روش‌هایی را به کار برد که ماهیت خود را نشان داد ادامه داد: دشمن را از اول انقلاب با اقداماتش می‌شناسیم اما نمی‌دانیم چرا عده‌ای ذوق‌زده شده و مرگ بر آمریکا را حذف می‌کنند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: وقتی در پنج کلانشهر «مرگ بر آمریکا» را جمع می‌کنند به این معنی است که دشمن را نشناختیم.

وی با بیان اینکه دشمن‌شناسی از ضرورت‌های بصیرت است گفت: در زمان قیام امام حسین(ع) هم وقتی دشمن‌شناسی انجام نشد، امام را به مسلخ بردند.

علئی با اشاره به اینکه اگر مردم امام را یاری می‌کردند، او به مسلخ دشمن نمی‌رفت اظهار کرد: وظیفه بسیج در زمانی که وارد گام دوم انقلاب شدیم،  شناخت لازم و کافی از دشمن است تا بتواند به مصاف آن برود.

وی با بیان اینکه در عرصه‌های دیگر نیز وظیفه بسیج در چنین روزی جهاد کبیر است افزود: در عرصه‌های مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی و سبک زندگی نباید از کافران پیروی کنیم.

امروز در سبک زندگی با مشکل مواجه هستیم

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) در همدان با تأکید بر اینکه امروز در سبک زندگی با مشکل مواجه هستیم تصریح کرد: امروز با وجود شبکه‌های اجتماعی، ابتذال و بی‌حجابی را ترویج می‌دهند و هر روز آمار طلاق و ناهنجارهای اجتماعی افزایش یافته است.

وی ادامه داد: دشمن در حال جنگ شناختی با ما است و عده‌ای جاهل هم از او تبعیت می‌کنند، بسیج نباید اجازه دهد که غیرت دینی در جامعه تنزل یابد.

علئی با بیان اینکه نیروی انتظامی طرح خوبی برای مقابله با بدحجابی در داخل خودروها به کار بسته و افراد شماره خودروهای حامل بانوان بدحجاب را پیامک می‌کنند خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد بدحجابی گسترش یابد؛ اگر امر به معروف و نهی از منکر زبانی امکانپذیر بود انجام شود و در غیر این صورت تدابیر لازم توسط حکومت صورت گیرد.

وی با تأکید براینکه غیرت دینی بسیج باید بجوشد گفت: نباید به افرادی که میدان‌داری می‌کنند، اجازه جولان و پیشبرد اهداف غیر الهی داده شود.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه امروزه بسیج پشتیبان محکم انقلاب است اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ دشمنان نقش بر آب شد و باور نمی‌کردند که فتنه در 48 ساعت جمع شود.

وی با اشاره به اینکه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی نیز دولتمردان امریکا تا مدتی مات و مبهوت بودند افزود: امروز نیز ما به آینده امیدوار بود و در گام دوم به انقلاب از گام اول امیدوارتر هستیم.

در این همایش از خادمان مساجد سراسر استان همدان به مناسبت هفته بسیج قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما