وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 07:50   |   کد مطلب: 38224
امام جمعه ملایر با بیان اینکه تریبون نماز جمعه محلی برای بیان مطالبات به حق مردم است گفت: ما وظیفه داریم از این تریبون مطالبات مردم را به گوش مسوولان برسانیم و این کار نیز انجام خواهیم داد.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ملایر با اشاره به اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین اظهار کرد: بهتر بود مردم از قبل در جریان اجرای این طرح قرار می‌گرفتند.

وی  با بیان اینکه نباید بهانه به دست دشمن داد گفت: البته در وقایع اخیر حساب مردم از آشوبگران جدا بود چون اعتراض حق قانونی آنهاست و با درک بالایی که دارند می‌دانند اعتراض قانونی با خرابکاری و ایجاد آشوب سنخیتی ندارد، ضمن اینکه راضی نمی‌شوند منافع ملی مورد آسیب قرار گیرد.

امام جمعه ملایر با اشاره به اینکه اغلب مردم نگران هستند تبعات گرانی بنزین در سایر اجناس و  چرخه اقتصادی تاثیر داشته باشد افزود: البته مسوولان در این زمینه قول داده‌اند که چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد و باید در این مسیر با قدرت و قوت و برنامه‌ریزی درست پیش روند.

وی با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه محلی برای اطلاع‌رسانی امور کشور به مردم و بیان مطالبات به حق آنهاست تصریح کرد: ما وظیفه داریم از این تریبون مطالبات مردم را به گوش مسوولان برسانیم و این کار نیز انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما