وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 21:36   |   کد مطلب: 38179
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از برگزاری رزمایش دفاعی ـ امنیتی گردان‌های الی بیت‌المقدس در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه امسال خبر داد.

به گزارش نافع، مرتضی سیاهوشی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری رزمایش دفاعی ـ امنیتی گردان‌های الی بیت‌المقدس در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان‌ماه در تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: رزمایش در روزهای پنج شنبه و جمعه با هدف حفظ آمادگی و به روز رسانی توان دفاعی انجام می‌شود.

وی گفت: روز پنج‌شنبه با هدایت و به‌کارگیری قرارگاه‌های امام هادی(ع) عملیات کنترل ناآرامی‌ها در بُعد امنیتی، علمیات تاخیری دفاع ثابت و پدافند ثابت، دفاع از کوی و برزن محلی در بُعد دفاعی، عملیات امداد و نجات و مردمیاری با اصول پدافند غیر عامل به منظور ایجاد امنیت و جلوگیری از ورود متجاوز به شهرها توسط گردان الی بیت المقدس در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تاکید بر اینکه طبق تاکید قرآن کریم ما باید همیشه و در هر حال برای دفاع آماده باشیم بیان کرد: می‌طلبد همه برای مقابله با ترفندها و توطئه‌های دشمنان خارجی و داخلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همه حیث از آمادگی کامل برخوردار باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت