وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 23:52   |   کد مطلب: 38161
سرمربی تیم فوتبال شهرداری مریانج گفت: در سه هفته پایانی مرحله نخست لیگ سه، تنها برای صعود به مرحله بعدی تلاش می‌کنیم و هدفی جز این نداریم.

محمود الماسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به میزبانی تیمش در هفته یازدهم لیگ دسته سوم کشور اظهار کرد: در بهترین شرایط تیمی به سر می‌بریم و از نظر بدنی در فرم ایده‌آلی قرار داریم.

وی ادامه داد: چند هفته است روی نوار موفقیت گام بر‌می‌داریم و پس از چند برد خارج از خانه و خانگی در هفته گذشته در شهر کرج برابر تیم برق‌آرا این شهر متوقف شدیم.

سرمربی تیم دسته سومی شهرداری مریانج افزود: در هفته یازدهم نیز با انگیزه بسیار کافی برابر نماینده رامسر آماده صف‌آرایی هستیم و با برنامه‌ریزی خوبی که انجام شده تنها به فکر سه امتیاز این بازی هستیم.

وی اضافه کرد: برخلاف خیلی‌ها که معتقدند تلاش ما برای بقا در لیگ دسته سوم فوتبال کشور است، اما مجموعه تیمی تنها به فکر صعود به مرحله بعدی است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

الماسی تصریح کرد: در مجموع ۹ امتیاز باقی مانده تا پایان فصل باید هفت امتیاز کسب کنیم تا راهی مرحله بعدی شویم و ما در این راه محکوم هستیم.

وی با تشکر از مدیرعامل باشگاه و همچنین اسپانسر این تیم گفت: ما با مشکلات فراوانی راهی لیگ دسته سوم شدیم، اما زحمات حمید کوچکی به عنوان مدیرعامل باشگاه اجازه نداد فشاری به تیم وارد شود و در این راه همراه و همیار ما بوده است.

سرمربی تیم شهرداری مریانج بیان کرد: باید از زحمات مدیرکل محترم ورزش و معاونین وی، شهردار مریانج، رئیس، دبیر و اعضای هیأت فوتبال استان همدان، رئیس هیأت فوتبال مریانج و  مدیرعامل شرکت توان دید‌آتی به خاطر حمایت‌های مادی و معنوی، تشکر و سپاسگزاری کنم که همیشه در کنار تیم ما بودند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه کادر فنی و بازیکنان تیم ما به دنبال صعود از این مرحله هستند تا جوابگوی محبت این عزیزان و فوتبال دوستان خوب استان همدان باشند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما