وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 16 آبان 1398 ساعت 16:38   |   کد مطلب: 38125
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید براینکه افزایش غیر معقول تعرفه‌ها ظلمی در حق بیمه‌ها است، گفت: تعرفه خدمات درمانی باید متعادل، منطقی و متناسب با شرایط کشور باشد.

اکبر رنجبر زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در واکنش به خبری مبنی بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی منجر به "ورشکستگی کامل بیمه سلامت و سازمان تأمین اجتماعی" می‌شود، گفت: بنده معتقدم تعرفه‌های خدمات درمانی باید متناسب با شرایط کشور باشد. واقعی نبودن تعرفه به هیچ عنوان به نفع مردم نیست بنابراین  هدف‌گذاری در تعیین تعرفه‌ها باید رضایت جامعه تحت پوشش را به همراه داشته باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاهش تعرفه خدمات درمانی، پرداخت ازجیب مردم را افزایش می‌دهد و آنها را دچار ضرر و زیان می‌کند، اظهار کرد: افزایش غیرمعقول تعرفه‌ها ظلمی در حق صندوق‌ها و بیمه‌ها است، بنابراین میزان تعرفه‌های خدمات درمانی باید متعادل و مطابق با شرایط و مسائل کشور باشد.  

تعرفه خدمات درمانی باید متعادل و منطقی باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه ارائه دهندگان خدمات، اعم از پزشکان و  پرستاران نباید در تعرفه‌گذاری نادیده گرفته شوند، تصریح کرد: برای متعادل کردن تعرفه‌های خدمات درمانی باید تمامی مسائل تورمی، مشکلات جامعه و مشکلات مراکز درمانی خصوصی و دولتی در تصمیم‌گیری لحاظ شود.

عضو هیات رئیسه مجلس، با تاکید بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی معمولا در ابتدای سال دیده می‌شود،گفت: تعرفه‌های درمانی، سالی یک بار افزایش پیدا می‌کند، از طرفی در حال حاضر نیز هیچ ضرورتی برای افزایش تعرفه وجود ندارد چرا که نه به مصلحت بوده و نه کار درستی است.

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما