وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 آبان 1398 ساعت 12:00   |   کد مطلب: 38076
استاندار همدان گفت: برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان زمینه رشد و اعتلای فرهنگ و هنر را فراهم می‌کند.

به گزارش نافع، سید سعید شاهرخی پیش از ظهر امروز در جمع اعضای کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره ضمن ابراز خرسندی از برگزاری بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان اظهار کرد: پیشینه فرهنگی و تاریخی همدان، این زمینه را فراهم کرده که استعدادهای خوبی در استان فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه عنوان «کودک، تئاتر، طبیعت» شعار بسیار خوبی برای این جشنواره است خاطرنشان کرد: انتخاب این شعار برای جشنواره ابتکار خوبی از سوی دبیرخانه بوده و پیام آن را به تمام محلات، شهرها و حتی سایر کشورها می‌رساند.

استاندار همدان ادامه داد: با انتخاب این شعار تمام کودکان علاوه بر حضور در سالن‌های نمایش، از طریق رسانه‌ها هم از پیام جشنواره بهره خواهند برد و هم پیام «کودکان دوستدار طبیعت» به تمام دنیا خواهد رسید.

وی از تأثیر برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان بر توسعه فرهنگی سخن گفت و افزود: با توجه به تضارب افکار هنری هنرمندان داخلی و خارجی در ایام برگزاری جشنواره، فرصتی برای رشد و اعتلای فرهنگی هنری کشور فراهم می‌شود.

شاهرخی از هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری رویدادهای مختلف در استان خبر داد و افزود: به طور معمول در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری ستاد استانی تشکیل می‌شود و دستگاه‌های مرتبط فرهنگی عضو ستاد هستند‌

وی بیان کرد: اعضای ستاد استانی جشنواره علاوه بر فعالیت‌های خود، همکاری‌های بین بخشی را نیز خواهند داشت و بنابر رویدادهایی که برگزار می‌شود دستگاه‌ها با هم همکاری می‌کنند.

استاندار همدان تصریح کرد: خوشبختانه تفاهم و همکاری خوبی بین دستگاه‌های فرهنگی وجود دارد و همین باعث می‌شود فعالیت‌ها و برنامه‌ها به بهترین شکل ممکن عملیاتی شود.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از 16 تا 21 آبان ماه در همدان برگزار خواهد شد.
منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما