وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1398 ساعت 23:06   |   کد مطلب: 38031
مسئول کشوری اکران فیلم "منطقه پروازممنوع" با بیان اینکه همدان جزء 10 استان اول برای اکران این فیلم قرار دارد گفت: شهرهای هدف بر اساس جمعیت و تعداد سالن‌های نمایشی شناسایی شدند.

به گزارش نافع، محمد اسماعیلی امشب در حاشیه اکران خصوصی فیلم "منطقه پروازممنوع" با بیان اینکه ایده اصلی این فیلم برگرفته از شهادت یک شهید مدافع حرم و ارتباط ویژه آن با فرزندش است اظهار کرد: مدرسه سینمایی «عمار» تصمیم گرفت برای پر کردن خلأ محصولات فرهنگی برای نوجوانان این فیلم را تولید کند.

وی با اشاره به اینکه با وجود حساسیت دوران نوجوانی در جشنواره فیلم کودک و نوجوان بیشتر به کودکان توجه می‌شود افزود: در مجموعه تماشای فیلمی چون «منطقه پروازممنوع» در سبد خرید خانوار جایگاهی ندارد و ما برای آنکه بتوانیم پیام خود را به مخاطبان برسانیم، فضاهای مناسبی چون مدارس، مساجد، کانون‌ها و هیأت‌های مذهبی را دنبال می‌کنیم.

مسئول کشوری اکران فیلم "منطقه پروازممنوع" با تأکید بر اینکه قشر مذهبی جامعه مخاطب اصلی این فیلم است تصریح کرد: ما نیز در تلاش هستیم این قشر را به سالن‌های سینما بکشانیم و به همین دلیل ستاد اکران فیلم "منطقه پروازممنوع" ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه همدان جزء 10 استان اول برای اکران این فیلم قرار دارد ادامه داد: شهرهای هدف بر اساس جمعیت و تعداد سالن‌های نمایشی شناسایی شدند.

اسماعیلی با بیان اینکه برای اکران موفق این فیلم به یاری دغدغه‌مندان نیاز داریم خاطرنشان کرد: به همین دلیل در طراحی بلیت و رساندن آن به مخاطبان فیلم ابتکاری به کار رفته که طی آن تماشاکنندگانی که از دیدن فیلم لذت بردند، می‌توانند تعدادی بلیت هدیه تهیه و به افراد مورد نظر خود هدیه دهند تا آنها نیز به تماشای فیلم بنشینند.

وی گفت: با این شیوه مخاطبان ما در پیدا کردن و جذب تماشاگران بیشتر ما را همراهی خواهند کرد و افراد بیشتری این فیلم را خواهند دید.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت