وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1398 ساعت 22:21   |   کد مطلب: 38027
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: بی‌احتیاطی رانندگان هنگام حرکت با دنده عقب امسال موجب مرگ پنج تن در معابر درون شهری شده است.

به گزارش نافع، سرهنگ علی فکری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگارما بیان کرد: در تازه‌ترین حادثه که امروز در خیابان مهدیه شهر همدان رخ داد یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ هنگام حرکت با دنده عقب زن ۷۵ ساله را زیر گرفت و موجب مرگ وی شد.

وی اضافه کرد: همچنین چندی پیش دختر چهار ساله اقدام به گشودن در برای خروج خودروی سواری پدر بزرگ از حیاط منزل مسکونی در یکی از محله های شهر همدان کرد که پدربزرگ هنگام حرکت با دنده عقب متوجه حضور این دختر خردسال نشده و مرگ او را رقم زد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان ادامه داد: در عین حال در سانحه مشابهی پدر یک خانواده به علت بی‌توجهی به عقب خودرو هنگام حرکت با دنده عقب، فرزندش را زیر گرفت و داغدار شد.

سرهنگ فکری با بیان اینکه در مجموع ۲ کودک و سه عابر بالای ۶۰ سال به علت حرکت با دنده عقب خودرو جان باختند تاکید کرد: رانندگان هنگام حرکت با دنده عقب و خروج از پارکینگ ابتدا باید از نبود مانع یا فردی در پشت وسیله نقلیه مطمئن شوند.

وی بیان کرد: میزان دقت و احتیاط رانندگان به ویژه در مکان هایی که کودکان و دانش‌آموزان تردد دارند باید بسیار بالا باشد.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت