وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 13:06   |   کد مطلب: 37983
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان گفت: با شروع موسوم اربعین حسینی اورژانش پیش بیمارستانی در ۳۰ ایستگاه صلواتی استان همدان برای خدمت رسانی به زوار ایجاد شده است.

به گزارش نافع، دکتر حبیب معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: با شروع موسوم اربعین حسینی اورژانش پیش بیمارستانی در 30 ایستگاه صلواتی استان ایجاد شده است که از 8 صبح تا 12 شب به زائران خدمت رسانی می‌کنند.

وی افزود: ایستگاه‌های ویژه درمانی در مسیر جورقان، میدان فرودگاه همدان، ترمینال انقلاب، مرکز پایانه‌های موقت شهر مریانج، محور واصلاتی بهار- کرمانشاه و حسینیه کوهینی‌ها دایر شده و خدمات ویژه ارائه می‌دهند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان عنوان کرد: علاوه بر راه اندازی اورژانش پیش بیمارستانی، 6 دستگاه آمبولانس نیز در کنار 30 ایستگاه صلواتی در حال آماده باش هستند تا در صورت بروز مشکل اقدامات لازم را انجام دهند.

وی از اعزام 6 دستگاه آمبولانس به همراه 12 نیروی درمانی به مرز خسروی خبر داد و گفت: در بخش درمان بیمارستان‌های سینا، آتیه، ارتش و بعثت نیز در حال آماده باش هستند.

معصومی از اعزام 10 نیروی درمانی  به مرز مهران تا چند روز آینده خبر داد و بیان کرد: تا کنون در بخش بهداشت 35 کارشناس و در بخش درمان نیز 10  نیروی متخصص از استان به مرز مهران اعزام شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت تیم‌های بهداشتی و نظارت مستمر آنها بر ایستگاه‌های خدمات‌رسان به زائران اربعین حسینی ابراز کرد: در حال حاضر درشهر جورقان و مریانج درمانگاه و داروخانه به صورت شبانه روز فعال بوده و شهرک فرهنگیان و شهرک شهید مدنی نیز دارای داروخانه‌های شبانه روزی هستند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان  بیان کرد: در منطقه میدان فرودگاه همدان نیز به همت بسیج جامعه پزشکی از روز چهارشنبه 24 مهرماه مرکز درمانی دایر می‌شود.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پربیننده ها