وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1398 ساعت 22:43   |   کد مطلب: 37959
یادواره شهید سردار محسن بکند شهید شاخص رزن با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان و جمعی از مسئولان شامگاه پنجشنبه در سالن اندیشه رزن برگزار شد.

به گزارش نافع، فرمانده سپاه ناحیه رزن در این آیین گفت: بیانیه گام دوم انقلاب می تواند چراغ راهی برای کشور در سالهای پیش رو باشد بنابراین نخبگان باید تدابیر رهبر فرزانه انقلاب برای آینده کشور را مطالعه و تبیین کنند. 

سرهنگ پاسدار داود مهدوی پور افزود: رهبر فرزانه انقلاب در این بیانیه می فرمایند برای تمدن سازی ابتدا باید گام هایی را برداشت که مهمترین آن خودسازی، جامعه پردازی و در نهایت تمدن سازی است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن تاکید کرد: با توجه به اینکه دشمنان با بهره گیری از فضای مجازی شبهه های زیادی برای جوانان ایجاد می کنند باید این موضوع به ویژه توسط فعالان در حوزه تعلیم و تربیت و آموزش پرورش بازگو شود.

سرهنگ مهدوی پور افزود: برخی از شبهات که جوانان می شنوند ما باید  به آنها پاسخ بدهیم ، چرا که در فضای مجازی در خصوص انقلاب اسلامی، گذشته انقلاب مطالب مطرح می شود که در مورد این شبهه ها پاسخ مناسب داده نمی شود. 

وی با بیان اینکه جوانان شهدا را الگو قرار  بدهند گفت: در صورت بی توجهی به کادرسازی و انتقال فرهنگ  ایثار و شهادت به نسل های آینده ، باید برای پیشرفت آینده  انقلاب نگران شد. 

فرمانده سپاه ناحیه رزن اظهار داشت: باید برای جوانان انقلاب برنامه داشته باشیم و بتوانیم جوانان در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

شهید بکند در سال ۱۳۴۰ در روستای "کهار " از توابع رزن به دنیا آمد وی فرماندهی سپاه کنگاور کرمانشاه، رزن و ناحیه قهاوند را عهده دار بوده و در عملیات کربلای پنج به درجه رفیع شهادت نایل شد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما