وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 مهر 1398 ساعت 09:52   |   کد مطلب: 37908
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از احداث و تحویل ۱۷ واحد مسکونی مددجویان ملایر به‌همت گروه‌های جهادی خبر داد.

به گزارش نافع، سیدجواد حسینی، فرمانده سپاه ناحیه ملایر در رزمایش جهادی بسیج سازندگی ملایر اظهار کرد: به همت گروه‌های جهادی سپاه ناحیه ملایر و خیران ۱۷ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان همزمان با هفته دفاع مقدس تعمیر و بازسازی و تحویل متقاضیان زیر پوشش این نهادها شد.
وی افزود: از ۱۷ واحد احداثی، تعمیری و بازسازی مددجویان زیرپوشش، ۱۵ واحد مربوط به مددجویان بهزیستی و ۲ واحد مربوط به مددجویان کمیته امداد است.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر اظهار کرد: اعتباری افزون بر ۷۰۰ میلیون ریال برای تعمیر، مرمت، بازسازی و احداث این تعداد واحد مسکونی مددجویان زیر پوشش هزینه شد که برای تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی بدون دریافت تسهیلات از ظرفیت گروه‌های جهادی و خیران استفاده کردیم.
وی ادامه داد: این تعداد واحدهای مسکونی مددجویان در روستاهایی همچون بیغش، گرجایی، موداران، بهاره، حسن کوسج، حاجی آباد، کهریز ناظم، طجر علوی و آبدر تعمیر و بازسازی شده است که در مابقی روستاها نیز این طرح در دست اجرا است.
حسینی عنوان کرد: با توجه به خسارت‌هایی که سیل فروردین امسال به منازل مسکونی وارد کرد، سپاه ناحیه ملایر در قالب گروه‌های جهادی تعمیر، بازسازی و احداث ۷۰ واحد مسکونی را زیر پوشش قرار داد.
وی افزود: از این تعداد ۱۵ واحد مسکونی به صورت تعمیری بود که بدون هیچگونه بودجه و اعتباری توسط حوزه‌های مقاومت تعمیر شد.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر بیان کرد: سه واحد مسکونی تکمیل و به‌زودی بهره‌برداری می شود و عملیات اجرایی مابقی واحدها نیز با سرعت و پیشرفت خوبی در دست اجرا است.
وی گفت: با کمک و حمایت‌های خوب فرمانداری ویژه ملایر، بهزیستی و کمیته امداد توانستیم اقدامات خوبی به مردم و خسارت‌های سیل انجام دهیم.
حسینی ضمن تقدیر از تلاش‌های خالصانه گروه‌های جهادی در تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیلاب افزود: اقدامات عمرانی در زمینه دیوارکشی، مرمت سقف، کف‌سازی، تعمیر سرویس‌های بهداشتی و ایزوگام در حال انجام است.
در ادامه این آئین کارگاه میناکاری با ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار و ۲۰ هنرآموز توسط کانون بسیج هنرمندان و بسیج سازندگی در ملایر افتتاح شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت