وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 12 مهر 1398 ساعت 04:25   |   کد مطلب: 37902
پنجمین یادواره سرداران و ۳۳۰ شهید فرماندهی انتظامی استان همدان برگزار شد.

به گزارش نافع، عصر دیروز پنجمین یادواره سرداران و 330 شهید فرماندهی انتظامی استان با حضور نیروهای نظامی و انتظامی استان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در این مراسم با بیان اینکه دو شهید انتظامی در چند ماه اخیر جان خود را در راه امنیت کشور نثار کردند اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا بخشی از مجاهدت‌های نیروی انتظامی را به سمع و نظر مردم برسانیم.

سردار بخشعلی کامرانی‌صالح با بیان اینکه تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است افزود: شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری «پلیس هوشمند امین مردم» تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه نام امروز «پلیس، ولایتمداری، ایثارگری و شجاعت» نامگذاری شده است تصریح کرد: اگر امروز 40 سال است در برابر همه توطئه‌های استکبار جهانی ایستادگی کردیم به دلیل خون شهدا و ایثارگری آنهاست.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه با پوست و گوشت خود از میراث شهدا دفاع و پاسداری می‌کنیم ادامه داد: استکبار جهانی هر روز توطئه‌های مختلفی را تحمیل می‌کند اما تا زمانی که ما پیرو شهدا هستیم توطئه‌های آنها خنثی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان همدان نیز با بیان اینکه حدود 2 هزار شهید در گلزار شهدای همدان آرمیده‌اند خاطرنشان کرد: مدال شهادت و افتخار جهاد شامل هر فردی شود در آن دنیا پاداش می‌گیرد.

حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان با تاکید بر اینکه انگیزه شهدا نباید فراموش شود گفت: انگیزه مادران و پدران شهدا را نیز باید بازشناخت و این موارد نباید از یاد برود.

وی با بیان اینکه جهاد بر همه واجب است اما همه نمی‌توانند این توفیق را به دست آورند اظهار کرد: خداوند شهادت را تنها برای بندگان خاص خود قرار داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان همدان با اشاره به اینکه لباس نیروهای نظامی و انتظامی در جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است افزود: تمام همت دشمن این بود که دین و انقلاب را به انزوا بکشاند اما دنیای استکبار به انزوا کشانده شده و رو به افول است.

وی با بیان اینکه از امروز از همه دنیا در مراسم اربعین حسینی در کربلا شرکت می‌کنند تصریح کرد: این در حالی است که تا چند سال پیش سیاه پوشیدن، سینه زدن و گریه کردن برای امام حسین(ع) ممنوع بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت