وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1398 ساعت 07:35   |   کد مطلب: 37816
فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در همه عرصه‌ها برای رشد و تعالی باید از منطق مقاومت تبعیت کرد گفت: دفاع مقدس برای ما گنج بزرگی بود که باعث شکل‌گیری فرهنگ بسیجی در جهان اسلام شده است.

علی بقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت این ایام اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی برای این هفته تدارک دیده شده که از جمله انها نمایش اعزام به جبهه‌ها بود که در مراسم رژه اجرا شد.

وی دیدار با خانواده معظم شهدا و تکریم آنها، برگزاری نشست‌های بصیرتی، حضور در نماز جمعه و تجدید بیعت با نماینده ولی فقیه در استان را از دیگر برنامه‌ها برشمرد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه حدود 250 عنوان برنامه در سطح شهرستان همدان برگزار می‌شود گفت: نواختن زنگ مقاومت، خاطره‌گویی و روایت‌گری از آن دوران و عطرافشانی مزار شهدا توسط بسیجیان از دیگر برنامه‌هاست.

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس برای ما یک قطعه درخشان و گنجی بزرگ بود که اکنون باعث شکل‌گیری فرهنگ بسیجی در جهان اسلام شده است.

بقایی با بیان اینکه هر جا با این فرهنگ مقدس ورود کردیم پیشرفت‌ بسیاری به دست آوردیم تأکید کرد: اگر تاریخ ما دفاع مقدس نداشت به طور حتم چیزی کم داشت چرا که این فرهنگ عامل الگوسازی، معرفی ظرفیت‌ها و شناسایی افرادی چون شهید باکری‌ها، چیت‌سازیان‌ها و همدانی‌ها شد.

وی منطق مقاومت و فرهنگ آن را منبعث از فرهنگ عاشورا دانست و افزود: رزمندگان و ملت ایران به تبعیت از فرهنگ سرور و سالار شهیدان توانستند به قله‌های عزت دست یابند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در همه عرصه‌ها برای رشد و تعالی باید از منطق مقاومت تبعیت کرد، اجرای بیانیه گام دوم انقلاب را یک اصل برشمرد و اظهار کرد: در مرحله اول باید خودسازی صورت بگیرد و در ادامه به تمدن‌سازی بپردازیم، بنابراین بر روی تبیین گفتمان‌سازی تمرکز شده است.

وی افزود: باید همه به برداشت یکسانی برسند و در ادامه کارکردها و روش‌های اجرایی را با همت مردم و مسوولان محقق کنیم.

منبع:فارس

انتهای پیام‌/

دیدگاه شما