آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 14 شهريور 1398 ساعت 07:40   |   کد مطلب: 37580
فرمانده انتظامی شهرستان ملایرگفت: ۱۱۷ کیلو و ۸۰۰ گرم ماده مخدر گل در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش نافع، سرهنگ محمد باقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: ماموران پاسگاه انوج، با انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق از مخفیگاه یک توزیع کننده ماده مخدر "گل " مطلع و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

او با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم، ۱۱۷ کیلو و ۸۰۰ گرم ماده مخدر "گل " کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر اضافه کرد: اعتیاد ضمن اینکه تاثیر فراوانی بر فرد دارد، تبعات منفی و هزینه‌های زیادی را متحمل خانواده و جامعه می‌کند، بنابراین راه‌های پیشگیری از اعتیاد مخصوصاً از سنین پایین می‌تواند سد محکمی در مقابل بسیاری از مشکلات ناشی از مصرف مواد مخدر باشد.

سلگی در ادامه به دستگیری ۴ سارق و کشف ۷ فقره سرقت در این شهرستان اشاره کرد و افزود: در راستای مبارزه با سارقان و افراد مخل نظم و امنیت در ۲ روز گذشته، ۴ مرحله طرح ضربتی در شهرستان ملایر اجرا شد.

او بیان کرد: با کار اطلاعاتی و اعزام گشت‌های هدفمند ، ۳ سارق با اعتراف به ۶ فقره سرقت داخل خودرو و یک سارق منزل دستگیر و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.
 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت