آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 7 شهريور 1398 ساعت 07:45   |   کد مطلب: 37518
دیدار ناجا با استانداربه مناسبت هفته دولت :
ویژگی خوب شهیدان رجایی و باهنرهمیشگی و ماندگار است
استانداربا اشاره به مردم داری و پرکاری شهیدان رجایی و باهنردر زمان تصدی مسئولیت شان گفت:عمرمسئولیتی این عزیزان کوتاه بود اما ویژگی های خوب آن ها همیشگی و ماندگار است.

به گزارش نافع، سردار "کامرانی صالح" فرمانده انتظامی استان و جمعی از معاونان و روسای پلیس های تخصصی به مناسبت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان "رجایی" و "باهنر"، در دفتر استاندار همدان حضور یافتند.

در این دیدار، "سید سعید شاهرخی" استاندار همدان طی سخنانی گفت: آرامش و امنیت موجود را مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی می دانیم.

وی افزود:هفته دولت مزین شده است به نام 2 عزیز و تلاشگر، شهیدان رجایی و باهنر که ویژه گی ها ی این عزیزان الگویی است برای همه خدمتگزاران که باید آن را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

"شاهرخی "با اشاره به مردم داری و پرکاری شهیدان رجایی و باهنردر زمان تصدی مسئولیت شان گفت:عمرمسئولیتی این عزیزان کوتاه بود اما ویژگی های خوب آن ها همیشگی و ماندگار است.

استاندار همدان در ادامه با قدردانی از تلاش های پرسنل خدوم پلیس همدان گفت: خوشبختانه با مدیریت خوب فرمانده انتظامی استان و عملکرد مطلوب کارکنان این مجموعه استان همدان از امن ترین استان های کشور است.

رئیس شورای تامین استان با اشاره به اینکه مردم به پلیس نگاه کاملا مثبتی در جامعه دارند گفت:خوشبختانه نیروی انتظامی توانسته با برنامه ریزی و مدیریت مناسب عملکرد خوبی در برقراری امنیت مردم از خود نشان دهد .

استاندار همدان در پایان اضافه کرد: ما معتقدیم احترام به نیروی انتظامی احترام به امنیت و آرامش مردم است و قطعا خواسته اول مردم امنیت می باشد و در جامعه ای که امنیت نباشد عمران، اقتصاد، اجتماع و فرهنگ نمی توانند رشد کنند به خصوص توسعه اقتصادی و عمرانی با مسائل و موانع متعددی مواجه خواهند شد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت