آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398 ساعت 12:39   |   کد مطلب: 37511
فرمانده انتظامي شهرستان "همدان" از دستگيري يک خرده فروش مواد مخدر که در مغازه فروش البسه دست دوم ، هروئين خريد و فروش مي کرد خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "جمشيد باقري" در تشريح اين خبر گفت: در پي اخبار رسیده مبني بر خريد و فروش مواد مخدر توسط فردي به هويت معلوم، شناسايي و دستگيري متهم در دستور کار ماموران واحد مبارزه با مواد مخدر کلانتري 13 "عين القضات" قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقيقات مقدماتي و رصد نامحسوس فعاليت هاي متهم، از صحت گزارشات دريافتي مطمئن شده و پس از هماهنگي با مراجع قضايي، سرانجام روز گذشته مغازه و انبار وي را که محل فروش البسه دست دوم موسوم به تاناکورا بود، بازرسي کردند که در این رابطه 91گرم هروئين و 7 گرم شيشه کشف شد.

سرهنگ باقری افزود:  ماموران متهم را بازداشت و به همراه مواد کشف شده به مقر انتظامي دلالت دادندکه متهم در کلانتري تحت بازجويي قرار گرفت و به جرم خود مبني بر خريد و فروش مواد مخدر اعتراف کرد که در اين خصوص پرونده قضايي تشکيل و متهم با قرار قانوني روانه زندان شد.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان در پايان با اشاره به اينکه با دستور قضايي، مغازه و انبار اين خرده فروش مواد مخدر پلمپ شد از شهروندان خواست: تا هرگونه اخبار و گزارش در خصوص فروشندگان مواد مخدر را با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت