آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 1 شهريور 1398 ساعت 10:41   |   کد مطلب: 37479
گروه فعالیت های قرآنی مدیر مؤسسه قرآنی خورشید بی نشان گفت: از ابتدای مهرماه سال جاری، مهد کودک و پیش دبستانی قرآنی این این مؤسسه با لحاظ تمام بخش های قرآنی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش نافع، بنفشه منوچهری، مدیر مؤسسه قرآنی «خورشید بی نشان» در گفت و گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: این مؤسسه از ابتدای تابستان سال جاری مجری برنامه های متنوعی بوده است.
مدیر مؤسسه قرآنی خورشید بی نشان افزود: قرائت، مفاهیم، نهج البلاغه، تدبر در قرآن و کلاس های حفظ ویژه خردسالان، کودکان و نوجوانان ار دوره هایی است که از سوی این مجموعه در طول هفته برگزار می شود.
وی افزود: دوره های حفظ قرآن ویژه خردسالان به شیوه های جدید همچون نقاشی، بازی، کاردستی و نمایش های خلاقانه با مضمون قرآنی برگزار می شود.
منوچهری با اشاره به اینکه دوره های حفظ قرآن با استقبال خوبی روبرو بوده و دارای مخاطبان بالایی است، گفت: مؤسسه قرآنی خورشید بی نشان نمایندگی انتشارات کتب 12 جلدی «دوست من قرآن» در غرب کشور است.
مدیر مؤسسه قرآنی خورشید بی نشان ادامه داد: در مجموعه کتاب های دوست من قرآن، سوره های قرآن به روش های جدید همچون نقاشی، کاردستی، معما و ... به خردسالان آموزش داده می شود.
وی با بیان اینکه مخاطبان قرآنی این مجموعه کاهش یافته است، گفت: آن زمان که مؤسسه خورشید بی نشان در بدترین شرایط مادی و مکانی به سر می برد کلاس های قرآنی از استقبال خوبی برخوردار بود.
منوچهری ابراز کرد: اما امروز که این مؤسسه به یاری خداوند در وضعیت خوبی قرار داشته و دغدغه مکانی و امکانات ندارد متأسفانه نسبت به گذشته، آمار مخاطبانش کاهش یافته است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما