وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398 ساعت 08:13   |   کد مطلب: 37460
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه افت فشار آب در مریانج نداریم گفت: هیچ تغییری در فشار آب این مناطق اعمال نشده اما اگر مشکلی وجود دارد، اعلام شود تا به صورت موردی برطرف شود.

به گزارش نافع، «افت فشار آب مریانج» موضوعی است که در این مطلب آمده است: شهر مریانج در 5 کیلومتری غربی شهر همدان واقع است، خط انتقال آب شرب این شهر با مناطق بالانشین شهر همدان در یک مسیر است. متأسفانه فشار آب این شهر بسیار پایین است و حتی در روزهای تعطیل افت فشار آن تشدید می‌شود.

بر این اساس حمیدرضا نیکداد در گفت‌وگو با ما اظهار کرد: در بحث فشار هیچ تغییر فشار آبی در هیچ نقطه شهر نداشتیم جز یک منطقه نزدیک بیمارستان فاطمیه بود که دو مورد شکستگی داشت.

وی با بیان اینکه افت فشار آب در مریانج وجود ندارد ادامه داد: هیچ تغییری در فشار آب این مناطق اعمال نشده اما اگر مشکلی وجود دارد، اعلام شود تا به صورت موردی برطرف شود.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان خاطرنشان کرد: در فامنین نیز مشکل افت فشار وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اگر افت فشاری هم باشد مربوط به یک ماه گذشته است بیان کرد: طی ماه گذشته دو چاه فامنین به یکباره سوخت و یک چاه نیز در حال بهره‌برداری بود که آب دچار مشکل شد، اما بلافاصله تعمیر شد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما