آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 08:50   |   کد مطلب: 37372
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: ماموران نیمه شب گذشته در یک عملیات ضربتی موفق به کشف ۲۰ کیلوگرم هروئین شدند.

سرهنگ هادی قزوینه در گفت و گو خبرنگار ما بیان کرد: پس از دریافت خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر با وانت بار از استان های مرکزی به سمت همدان موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران موفق به شناسایی وانت بار حامل مواد افیونی شده و این خودرو و قاچاقچیان را هنگام تبادل مواد مخدر در همدان توقیف و دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر همدان بیان کرد: پس از بازرسی وانت بار ۲۰ کیلوگرم موادمخدر هروئین که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و در این عملیات ۲ دستگاه خودرو توقیف و سه تن دستگیر شدند.

سرهنگ قزوینه گفت: ۹۱ کیلوگرم هروئین از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: با توجه به بروز تغییراتی در تولید و عرضه موادمخدر در کانون های تولید این مواد افیونی، قاچاق روانگردانها و مواد صنعتی افزایش چند برابری یافته که این تهدیدی جدی برای جوانان و نوجوانان است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کاهش ۲۰ درصدی کشف مواد مخدر در سال جاری خبرداد و اظهار داشت: ۳۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر امسال منهدم شده که در این حوزه با رشد ۳۹ درصدی مواجه هستیم.

سرهنگ قزوینه دستگیری پنج هزار و ۱۷۸ قاچاقچی، خرده فروش و عرضه کننده موادمخدر با ۲۰ درصد رشد، انجام چهار هزار و ۷۷۰ عملیات با ۲۳ درصد رشد، انجام ۴۷۶ طرح در حوزه مواد مخدر شامل پاکسازی، جمع آوری و کنترل محورهای ارتباطی را از دیگر فعالیت های صورت گرفته عنوان کرد.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما