آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 08:11   |   کد مطلب: 37365
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان گفت: از همه ظرفیت رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری‌ها برای پوشش اخبار انتخابات استفاده می‌شود.

به گزارش نافع، اسدالله ربانی مهر، در ارتباط ویدئو کنفرانس با کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: ستاد انتخابات استان همدان با دستور استاندار در زمان قانونی تشکیل و کمیته‌های ستاد فعالیت خود را شروع کردند و جلسات ستاد به صورت منظم تشکیل می‌شود.

او با بیان اینکه در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان از ظرفیت رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما استفاده می‌شود، گفت: فضای مجازی نیز با اولویت پیام رسان‌ها در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات به کار گرفته می‌شود.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان تاکید کرد: فضای مجازی در حوزه اطلاع رسانی یک فرصت است و باید از آن استفاده کرد که البته این موضوع نیازمند آیین نامه مشخص از سوی مجریان انتخابات در سطح ملی است.

ربانی با تاکید بر اینکه در استان همدان هماهنگی و تعامل خوبی بین رسانه‌ها و دستگاه‌های مجری انتخابات وجود دارد، گفت: اطلاع رسانی به موقع و شفاف در اولویت کمیته اطلاع رسانی است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان اقدامات انجام شده در استان همدان در حوزه کمیته اطلاع رسانی بر ارتباط خوب رسانه‌ها و مجریان انتخابات در استان همدان تاکید کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

دیدگاه شما