وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 21:47   |   کد مطلب: 37299
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) همدان، طی پیامی هفته خبرنگار را به اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران استان همدان تبریک گفت.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصار الحسین همدان، طی پیامی هفته خبرنگار را به اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران استان همدان تبریک گفتند.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
17مرداد، برگ زرینی از تقویم رسانه های استان و فرصتی برای بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی و نیز ارج نهادن به تلاش و مسئولیت خبرنگاران به عنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی می باشد.
بدون شک خبرنگاران، تصویرگران زمان خویش و پرچمدار تعهد و ظیفه اند که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی » را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
در شرایط خطیر امروز که نظام سلطه و صهیونیسم به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی و با همراهی ارتجاع منطقه، جنگ تمام عیاراقتصادی و تحریم برای ناکارآمد نشان دادن نظام و القای شکاف و بی اعتمادی بین مردم و حاکمیت و دور ساختن نسل جوان از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و تزریق تردید و شبهه در اذهان عمومی نسبت به آینده روشن ایران اسلامی در دستور کار قرار داده است ؛ شما اصحاب رسانه با درک عمیق توطئه دشمن به گونه ای عالمانه، هوشیارانه ،هوشمندانه و شجاعانه و در عین حال با هنرمندی و خلاقیت مورد انتظار بایستی تلاش های خود را توسعه داده و متناسب با مقتضیات این نبرد معنادار و تعیین‌کننده به رسالت خطیر خود واقف و با شجاعت و درستی به وظایف و مسئولیت فراروی بپردازید.

سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با گرامیداشت 17مرداد، روز خبرنگار و نکو داشت یاد«شهیدمحمود صارمی»خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی وسایر شهدای خبرنگار، این روز را به تمامی همسنگران اصحاب رسانه که در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی با اخلاص و شجاعت گام برمی‌دارند به ویژه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان همدان تبریک و تهنیت عرض می‎نماید.

تعالی و توفیق روزافزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصرعج الله تعالی شریف و در پر تو منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی»از درگاه خدواند قادر حکیم خواستارم.

با گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه، سالروز شهادت «محمود صارمی» و روز خبرنگار، را که نمایشگران اقتدار دفاعی و توان بازدارندگی کشور و بازیگران موثر عرصه تبدیل تهدید‌های فراروی نظام به فرصت‌های بالنده تاریخی ایران اسلامی دانست.

بی‌شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات این عزیزان است، لذا بر خود وظیفه می‌دانم از خبرنگاران ساعی و پرتلاشی که یاریگر ما در تحقق اهداف عالیه این شرکت بوده‌اند و به انتشار اخبار و اطلاعات جهادگران عرصه انقلابی می‌پردازند، تقدیر نمایم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت