وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 21:43   |   کد مطلب: 37298
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: جهاد دانشگاهی یکی از نهادهایی است که ثابت کرده هر جا مدیریت جهادی حضور داشته باشد موفقیت و پیشرفت هم به همراه خود خواهد آورد.

به گزارش نافع، آیت الله حبیب الله شعبانی عصر امروز در دیدار با مدیران و معاونان جهاد دانشگاهی همدان با اشاره به فعالیت های این نهاد اظهار داشت: با وجود تنوع بالای فعالیت های جهاد دانشگاهی اما شاهد آن هستیم که در همه ابعاد موفقیت های زیادی را به دست اورده

وی افزود: هر جایی که مدیریت جهادی وجود داشته است کارها با سرعت قابل توجه رو به جلو در حال حرکت بوده است و دستاورهای زیادی را هم به دست آورده ایم.

امام جمعه همدان یکی از دلایل موفقیت جهاد دانشگاهی را مدیریت جهادی آن عنوان کرد و گفت: جهاد دانشگاهی یکی از جاهایی است که ثابت کرده هر جا مدیریت جهادی حضور داشته باشد موفقیت و پیشرفت هم به همراه خود خواهد آورد.

وی تاکید کرد: از دیگر دلایل موفقیت جهاد دانشگاهی باید به حضور پر رنگ جوانان درآن اشاره کرد که در غالب برنامه ها و موضوعات نقش اصلی را ایفا می کنند.

شعبانی با اشاره به این که اگر امروز در عرصه های مختلف حرفی برای گفتن داریم به خاطر همت بلند جوانان این کشور است، اظهار داشت: با تلاش جوانان این آب و خاک در بعضی از موارد به رتبه های بالایی دست پیدا کرده ایم که باید قدردان فعالیتهای شما باشیم.

وی تصریح کرد: همه فعالیت های جهاد دانشگاهی قابل تقدیر است اما انچه نیازمند توجه ویژه ای است فعالیت های فرهنگی شما که مباحث را به صورت زیر بنایی پیگیری می کنید.
نماینده ولی فقیه در همدان با بیان این که باید کمیته مطالعاتی در سطح استان در زمینه های مختلف ایجاد شود ابراز داشت: امیدواریم هر چه زودتر این کمیته مطالعاتی راه اندازی شود و با تمام توان د خدمت شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.

به گزارش تسنیم در پایان این دیداز مسئولان جهاد دانشگاهی همدان و خبرگزاری ایکنا با اهدا کارت خبرنگار افتخاری به امام جمعه همدان از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین شعبانی در عرصه های قرآنی و فرهنگی تقدیر به عمل آوردند.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما