وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 07:40   |   کد مطلب: 37276
شهردار همدان گفت: نشاط و سلامت اجتماعی محور توسعه ورزش شهروندی است که اکنون با کمک خادمان محلات و حمایت مدیریت شهری در سطح گسترده انجام می شود.

به گزارش نافع، عباس صوفی در جمع اعضای کمیته ورزش محلات اظهار داشت: خوشبختانه ورزش محلات همدان یکی از آزمونه های اصلی کشور است و حمایت همه جانبه در توسعه و افزایش تنوع در رشته های فعال در این بخش داریم.

وی بیان کرد: اکنون در رشته هایی نظیر فوتبال، کشتی، هندبال، والیبال، بسکتبال سه نفره و بازی های بومی محلی و همگانی توانسته ایم ورزش محلات را در سطح گسترده فعال کنیم.

صوفی با اشاره به اینکه خادمان ورزش محلات از جایگاه ارزنده ای برخوردار هستند، گفت: خدمت این قشر زحمت کش باعث شده تا شور و نشاط اجتماعی را در سطح محلات با توسعه ورزش شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری همدان از گستره فعالیت و خدمات مردمی مواجه است، گفت: اکنون بیش از ۴۰۰ طرح عمرانی در سطح همدان اجرایی و یا در حال اجرا داریم و این شهر به کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

صوفی خاطرنشان کرد: تمامی این طرح های اجرایی در راستای ارتقا سطح رفاهی، خدماتی، تفریحی و نشاط مردمی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شهردار از مسئولیت سنگینی برخوردار است، گفت: می کوشیم با وفاق و همدلی و تلاش مضاعف بتوانیم خدمتگذار شایسته برای مردم باشیم.

شهردار همدان با اشاره به اینکه در هر کاری که نگاه توسعه گرایانه دارد، در روند اجرایی مشکلات هم ایجاد می شود، گفت: با این حال انتظار حمایت وجود دارد تا بتوان با همفکری و راهکارهای لازم نسبت به تحقق خواسته ها در چارچوب ضوابط تعیین شده اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه تلاش شهرداری برای اجرا و تکمیل طرح ها و خدمت به مردم متمرکز است، بیان کرد: همه مدیران حوزه های مختلف شهرداری در چارچوب اهداف تعیین شده، تلاش می کنند.

صوفی ایجاد ۱۲ زمین در مناطق مختلف شهرداری همدان را هدیه ارزنده به دوستداران ورزش به ویژه فوتبال دانست و گفت: تجهیز امکانات با وجود شرایط اقتصادی فعلی یکی از رویکردهای اصلی شهرداری همدان است.

ورزش محلات همدان ۱۰ هزار عضو ثابت دارد.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما