وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 08:00   |   کد مطلب: 37271
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: اردوهای طرح تابستانی «وارثین» با حضور ۲۰۰ دانش‌آموز دختر و ۲۰۰ دانش‌آموز پسر از استان‌های لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی به مدت هشت روز به میزبانی همدان در حال برگزاری است.

به گزارش نافع، مهدی جعفری  در این باره توضیح داد: طرح وارثین برای دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد که نخبه و برگزیده در المپیادهای علمی، مسابقات قرآنی و جشنواره فرهنگی هنری و افرادی دارای اختراعات و تألیفات علمی هستند در حال برگزاری است.

وی افزود: خودباوری و به فعلیت رساندن استعداد جوانی، ایجاد امید، نشاط و بالندگی در جوانان، تربیت رشد فکری و ایمانی، ایجاد نظم اعتقادی، اخلاقی، فکری منسجم در راستای تعالیم اسلامی از جمله اهداف برگزاری این طرح است.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان ادامه داد: این اردو به‌ منظور تربیت دینی نوجوانان و تقویت روحیه ایمانی و انقلابی دانش‌آموزان به مدت هشت روز در حال انجام است.

جعفری با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای مختلف فرهنگی، تفریحی و آموزشی از اولویت‌های مهم کمیته امداد برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت است، عنوان کرد: آموزش‌های فرهنگی، اعتقادی، احکام، خلاقیت، فن بیان، مهارت‌های دوران بلوغ و نشست‌های فرهنگی، شبی با شهدا، محفل انس با قرآن، استعداد سنجی و ظرفیت سنجی دانش آموزان و اجرای برنامه‌های ورزشی و بازدید از بناهای تاریخی استان، بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس از برنامه‌های این اردو است.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما