وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1398 ساعت 07:57   |   کد مطلب: 37224
نماينده ولی فقيه در استان همدان به ضرورت ارائه آمارهای دقیق اشاره کرد و گفت: آماری که در زمینه بیکاری و اشتغال در همدان مطرح شده است با آن چه در بین جامعه مشاهده می‌شود مقداری متفاوت بوده و در اين زمينه ناسازگاری وجود دارد.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی  با حضور در جمع اعضای بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه دغدغه جوانان در عرصه مطالبه‌گری و برقراری عدالت در جامعه بسیار ستودنی است اظهار کرد: جوانان انقلابی در این راه باید به خاطر داشته باشند که صحبت کردن از عدالت بسیار ساده اما میدان عمل ان بسیار وسیع است و به راحتی نمی‌توان به آن انتظاراتی که به دنبالش هستیم برسیم.

وی تاکید کرد: این موضوع به این معنا نیست که نباید به دنبال عدالت برویم بلکه باید برای تحقق عدالت حتی اگر نیاز باشد با تمام قدرت بجنگیم اما آن را به دست بیاوریم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در عرصه مطالبه‌گری باید به تکلیف خودمان نگاه کنیم افزود: به یاد داشته باشیم که همیشه نتیجه آن چه ما انتظار داریم نخواهد شد و این موضوع را باید تمرین کنیم.

وی به ضرورت ارائه آمارهای دقیق اشاره کرد و گفت: آماری که در زمینه بیکاری و اشتغال در همدان مطرح شده است با آن چه در بین جامعه مشاهده می‌شود مقداری متفاوت بوده و در این زمینه ناسازگاری وجود دارد.

شعبانی خطاب به دانشجویان حاضر در جلسه یادآور شد: پیشنهاد بنده به شما این است که از تمام توان خودتان در بحث اجرای عدالت استفاده کنید و با برگزاری جلسات متعدد با مسوولان انها را ملزم به پاسخ دادن کنید.

وی با برگزاری میز خدمت در نماز جمعه همدان اشاره کرد و گفت: در میزهای خدمت‌ به شما این اجازه داده می‌شود که مشکلات موجود را پیگیری کنید و مدیران را برای پاسخگویی به این مکان فرا بخوانید.

امام جمعه همدان بعضی از مطالبات را نیازمند یک طرح الزام‌آور عنوان کرد و اظهار کرد: بسیاری از موضوعات با توصیه اخلاقی کاری از پیش نمی‌رود و به وسیله آن جامعه اداره نمی‌شود.

وی با تاکید بر این که بحث شفافیت نیازمند یک طرح جامع و الزام‌آور است بیان کرد: برخی از مشکلات در سطح استان قابل حل نیست و دارای خلأهای قانونی است که باید آنها را با کمک نمایندگان مجلس آنها تصحیح کرد.

شعبانی در پایان داشتن عمق در مطالبه‌گری را شرط لازم برای موفقیت در این موضوع دانست و گفت: باید به خاطر داشته باشیم که نباید در این مسیر زود قضاوت کنیم و درگیر برخی از موضوعات سطحی شویم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما