وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398 ساعت 07:51   |   کد مطلب: 37216
گروه فرهنگی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان، از برگزاری سومین جشنواره فرهنگی هنری «حبیب حرم» در آبان ماه سالجاری در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، رسول کرمی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان، از برگزاری سومین جشنواره فرهنگی هنری «حبیب حرم» در آبان ماه سالجاری در همدان خبر داد.
وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار از یکم مردادماه تا پایان شهریورماه است گفت: این جشنواره در ۶ بخش داستان کوتاه، شعر، نماهنگ، موشن گرافیک، نمایش محیطی و بخش ویژه شهدای مدافع حرم و سرلشکرحاج حسین همدانی برگزار می شود .
کرمی با اشاره به اینکه موضوعات جشنواره شامل فرهنگ ایثار و شهادت، جبهه مقاومت (سوریه، عراق، یمن و لبنان) ، اسکتبارستیزی است افزود: جشنواره در رده سنی آزاد برگزار می شود و تمام هنرمندان می توانند حضور داشته باشند.
وی اظهار داشت: آثار ارسالی نباید در هیچ جشنواره داخلی و خارجی حائز رتبه برتر یا تقدیری شده باشد.
مسوول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان افزود : آثار چاپی باید در قالب word فونت ۱۴ نازنین تایپ و در دو فرمت word و PDF از طریق سایت ۷ هنر به بخش جشنواره حبیب حرم بارگزاری و ارسال شود.
در بخش نمایش محیطی هم باید کلیپ تولیدی از پیش نمایش از طریق لوح فشرده با آدرس دبیرخانه در تاریخ تعیین ارسال شود.
در بخش شعر:
شرکت کنندگان می توانند در همه قالب های شعری کلاسیک (غزل، مثتوی، رباعی و شعر نو (آزاد، سپید، کودک و نوجوان) آثار خود را ارسال کنند.
هر شاعر مجاز به ارسال حداکثر سه شعر است.
در بخش داستان هم :
-در آثار ارسالی نباید تعداد کلمات بیشتر از ۲ هزار کلمه باشد.
-هر هنرمند نویسنده می تواند سه اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
همچنین در بخش نماهنگ و موشن گرافیک:
-آثار می بایست از سال ۹۶ به بعد تولید شده ...
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت