وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398 ساعت 07:44   |   کد مطلب: 37213
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان :
جزییات انهدام شبکه ترویج سبک زندگی غربی در دورهمی بانوان همدانی توسط سپاه
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از انهدام شبکه ترویج سبک زندگی غربی در دورهمی بانوان همدانی در استان همدان خبر داد.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، علی اکبر کریمپور ضمن اشاره به تهدیدات دشمن در فضای مجازی گفت: گروه هایی در فضای مجازی و حقیقی به صورت شبکه ای اقدام به عضوگیری از بانوان و دختران همدانی می کردند تا آنان را برای برای حضور در میمانی ها  و مراسمات خاص با اهداف ضد فرهنگی آماده سازند.

وی با تاکید بر تلاش فروان در راستای انهدام این شبکه گفت: دشمنان نظام سعی در ایجاد موج رسانه ای با ترویج سبک زندگی غربی دارند که با انهدام و دستگیری این شبکه به اهداف شوم خود نرسیدند.

کریم پور با تشریح فعالیت این شبکه گفت: مدیران این مراسمات برای دعوت از میمانان خود که غالبا از بانوان فرهنگی ، آرایشگران و خانم های خانه دار بودند اقدام به ایجاد کانال هایی در فضای مجازی با عناوین مختلف نموده و با ذکر شرایط و تبلیغات خاص از مدعوین خود برای حضور در میهمانی ها دعوت می کردند.

وی اضافه کرد: متولیان برگزاری این مراسم با ذکر شرایطی چون: عدم حضور وسایل صوتی و تصویری، عدم حضور فرزندان ذکور و… اعتماد فرد مدعو را جلب نموده و اقدام به برگزاری میهمانی هایی کاملا تشریفاتی در بهترین هتل ها و تالارهای شهر همدان می کردند.

کریمپور گفت:محتوای مراسمات برگزار شده رقص و پایکوبی بانوان، دعوت از خانم های خواننده (همراه با سرو مشروبات الکلی برای این افراد )، دعوت از خانم های رقاص از تهران و شهرستان های دیگر بوده و مراسم دنس و پارتی به سبک کشورهای خارج برگزار می کردند.

وی با اشاره به یکی از شگردهای تبلیغاتی این شبکه گفت: آنها در تبلیغات خود از افراد مدعو می خواستند ساعاتی از شوهر و فرزندان خود دور شده و فقط به خودشان فکر کنند و شاد باشند.

کریم پور گفت: این شبکه سازماندهی شده که با بهره گیری از پشتبانی های مالی دشمنان داخلی و خارجی درصدد ترویج فرهنگی غرب و ابتذال در بین زنان جامعه بودند پس از رصد اطلاعاتی در یک عملیات موفق دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: طی هماهنگی های قضایی انجام شده ۲۰ نفر از این افراد مورد برخورد، توجیه و ارشاد قرار گرفتند.

کریمپور در پایان ضمن تاکید بر حفظ بنیان خانواده در مقابله با هجمه های اجتماعی و فرهنگی  گفت: خانواده ها باید در مقابله با این هجمه ها هوشیار باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها