وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 07:44   |   کد مطلب: 37196
مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان گفت: ۵ داستان نویس همدانی کتابی با موضوع کودک و محوریت همدان تولید می‌کنند و حوزه هنری نیز نسبت به چاپ آن‌ها اقدام خواهد کرد.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان همدان، مریم زندی، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان گفت: یکی از رسالت‌های حوزه هنری کشف و پرورش استعدادهای بومی است.

زندی گفت: در این راستا ۵ نفر از افرادی که استعداد درخشانی در عرصه داستان نویسی دارند در دو جلسه با حضور آقای شهرام شفیعی آموزش‌های تکمیلی می‌بینند.

وی با معرفی عباس منتظری شاد، ژیلا طاهری، مریم زرنشان، مرضیه فعله گری و ساناز ضرابیان به عنوان ۵ داستان نویس شاخص در این زمینه، ادامه داد: در پایان این دوره آموزشی هر یک از این ۵ داستان نویس کتابی با موضوع کودک و محوریت همدان تولید می کنند و حوزه هنری نیز نسبت به چاپ آن ها اقدام خواهد کرد.

وی قسمت دوم برنامه را کارگاه عمومی از ساعت ۱۷ تا ۱۹برای عموم علاقه‌مندان به ادبیات به‌ویژه کودک و نوجوان اعلام کرد، گفتنی است شهرام شفیعی به عنوان نویسنده با نشریات متعددی همکاری دارد. او تاکنون از ۲۰ جشنواره جایزه دریافت کرده است.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان گقت: از جمله آثار شهرام شفیعی تألیف کتاب‌های، «آقا بالای دست گنده،ماه در چاه در خصوص زندگی نامه حضرت علی(ع)، من فکر می‌کنم و خیمه خاموش در رابطه با کربلا» است.

وی ادامه داد: از داستان‌های بلند این استاد فرهیخته می‌توان به «داستان بلند طنز عشق خامه‌ای، مجموعه سه جلدی ماجراهای پاشنه طلا، مجموعه داستان آوازهای پینه بسته، ماجراهای سلطان و آقاکوچول و داستان "فا" که نام آن را از نُت موسیقی گرفته» اشاره کرد.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پربیننده ها