وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 07:39   |   کد مطلب: 37194
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا:
فرصت هیچ چالشی نداریم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: با توجه به شرایط دانشگاه فرصت هیچ گونه چالشی را نداریم و همه تمرکز را باید برای امنیت و سلامت جامعه قرار دهیم.

به گزارش نافع، دکتر رشید حیدری مقدم (شنبه، ۵ مرداد) در آئین تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان، با بیان اینکه با توجه به شرایط خاص موجود در کشور باید تلاش کنیم تا انسجام، همدلی، وحدت و یکرنگی در همه ساختار جامعه پیاده شود، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری اکنون در شرایط جنگ نابرابر قرار داریم که نیاز به همدلی دارد و باید تلاش کنیم تا اشتراکاتمان را بیشتر کنیم تا از این مسیر سخت و پیچ تند عبور کنیم.

وی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی باتوجه به ماهیتی که دارد با دانشگاه‌های دیگر وزارت علوم متفاوت است و کارهای ما را نه تنها در بخش دانشجویی بلکه بهداشت، آموزش، دارو، غذا و ... پوشش می دهد و حدود ۱۵ هزار کارمند در تمام بخش های دانشگاه ارائه خدمت می دهند.

حیدری مقدم در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به خصوصیات حجت الاسلام فاطمی پور، مسئول نهاد سابق، عنوان کرد: باوجود برنامه های متنوع این نهاد هیچ اختلاف نظر و اختلاف سلیقه ای با ایشان نداشتیم و حجت الاسلام کاظمی نیز نیروی جوان و فرهیخته ای است که سواد آکادمیک دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خطاب به مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه، تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هر جناح سیاسی که داشته باشد، به عنوان پدر مذهبی دانشگاه است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود تأکید کرد: باید دیوارکشی های مصنوعی را برداریم و هیچ لزومی ندارد که دچار خودسانسوری شویم و منابع مملکت را به هیچ بکشانیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر اتفاقی در حوزه نهاد رهبری رخ دهد، طرف حجت الاسلام کاظمی هستیم، ادامه داد: هر اتفاق و رویدادی از خانه بهداشت تا دانشکده ها رخ دهد، به وی نیز مربوط است.

 حجت الاسلام سعید کاظمی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا معرفی شد و از زحمات حجت الاسلام مهدی فاطمی پور، مسئول سابق تقدیر به عمل آمد.

منبع:ایسنا
انتهای پیام

دیدگاه شما