وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 14:24   |   کد مطلب: 37191
اراذل و اوباش در ملاير به طلبه آمر به معروف و نهي از منكر در اين شهرستان آسيب رساندند.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از  همدان پس از اینکه یکی از طلاب شهرستان ملایر به نام حجت‌الاسلام محمد صفایی عده‌ای را که قصد مزاحمت برای یک بانوی ملایری را داشتند، امر به معروف کرد، این افراد با حمله به سوی او، به این فرد آسیب وارد کردند. 

در این رابطه حجت‌الاسلام عباس موسیوند مسوول دفتر مدیریت حوزه‌های علمیه همدان با محکومیت این حرکت خاطرنشان کرد: عصر روز پنج شنبه زمانی که عده‌ای از اراذل و اوباش درصدد ایجاد مزاحمت برای یک خانم رهگذر بودند حجت‌الاسلام صفایی با عمل به وظیفه شرعی خود زمانی که قصد امر به معروف این افراد را داشت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وی افزود: این افراد بعد از آسیب زدن به این روحانی آمر به معروف از محل متواری شدند اما نیروهای انتظامی و دادستانی خبر از شناسایی ضارب داده‌اند.

حجت‌الاسلام موسیوند با اشاره به وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام صفایی خاطرنشان کرد: حال عمومی معاون پژوهش مدرسه «سفیران ملایر» خوب است، اما اثر این ضرب و شتم بر بدن وی مانده است و در حال حاضر در منزل دوره نقاهت خود را سپری می کند.

گفتنی است هفته گذشته نیز در شهر کرج یکی از طلاب آمر به معروف مورد ضرب و شتم عده‌ای از اراذل و اوباش قرار گرفته بود که با هوشیاری مردم و پلیس به سرعت دستگیر شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما