آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 31 تير 1398 ساعت 08:01   |   کد مطلب: 37155
مرحله جدید اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان، از اول مرداد ماه با حضور 22 جودوکا آغاز می‌شود.

به گزارش نافع، اردوی تیم ملی بزرگسالان از روز سه‌شنبه، اول مرداد ماه به میزبانی تهران در مجموعه ورزشی انقلاب (خوابگاه نصرت) آغاز می‌شود و تا 15 مرداد ادامه دارد.
سجاد اوقاتی از آذربایجان شرقی، علیرضا خجسته از البرز، رضا رضایی، سید مهرداد زمانی، محمد ملک محمدی، سعید ملایی، سهیل جمال آبادی، مهدی برغمدی، سینا کریمی، سینا اسماعیلی، شایان نصیرپور از تهران، جواد مرادی و محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی، کیوان مهدی‌زاده از خوزستان، جعفر پهلوان از خراسان رضوی، سجاد حسین‌زاده و مهدی فتحی‌پور از فارس، علیرضا شیری نوکنده‌ای، رامین صفویه، سعید مرادی، بهزاد محرمی از قزوین و محمد عباس‌نژاد از لرستان 22 جودوکایی هستند که با نظر کادرفنی تیم ملی برای حضور در این دوره از تمرینات اردویی به تیم ملی دعوت شدند.

برای حضور در بازی‌های آسیایی ناشنوایان
تکواندوکاران مرد و زن  به اردو رفتند

سومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌های ملی تکواندوی مردان و بانوان ناشنوا از روز گذشته در تهران و همدان آغاز شد.
سومین اردوی آمادگی تیم ملی تکواندوی بانوان در دو بخش کیوروگی و پومسه از روز گذشته (30 تیرماه) در کمپ تیم‌های ملی ناشنوایان آغاز شد.
در بخش کیوروگی 6 ورزشکار و در بخش پومسه 4 ورزشکار به اردو دعوت شده‌اند و تا 10 مردادماه زیرنظر سرمربیان تمرینات خود را ادامه می‌دهند.
آزاده یاسایی (سرمربی کیوروگی) و پریسا خانی (سرمربی پومسه) تیم ملی تکواندوی بانوان ناشنوایان را در این اردوها هدایت و همراهی می‌کنند.
همچنین سومین اردوی تیم ملی پومسه مردان با حضور 2 ورزشکار همزمان با شروع اردوی بانوان زیر نظر مهدی صمدیان‌تبار، سرمربی تیم آغاز و تا 9 مرداد ماه ادامه دارد.
نهمین دوره بازی‌های آسیایی 2019 ناشنوایان از 10 تا 21 آبان ماه در هنگ کنگ برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت