آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 31 تير 1398 ساعت 07:57   |   کد مطلب: 37154
گروه فعالیت های قرآنی مدیر جامعةالقرآن واحد خردسالان استان همدان از ثبت نام ۱۰۰ خردسال زیر ۷ سال در شعبه مرکزی استان همدان خبر داد و گفت: در دهه کرامت از حافظان کل قرآن با حضور خادمین رضوی تقدیر و تکریم به عمل آمد.

به گزارش نافع، طاهره روشنیان، مدیر جامعه القرآن واحد خردسالان استان همدان در گفت وگو با ایکنا از همدان، از ثبت نام 100 خردسال زیر 7 سال در شعبه مرکزی استان همدان خبر داد و افزود: برنامه های تابستانه به صورت متنوع و هدفمند در این مرکز دنبال می شود.
روشنیان اظهار کرد: کلاس های تابستانی این واحد از اول تیرماه با فراخوان در 5 شعبه در استان همدان آغاز شده است.
وی گفت: تاکنون تنها در شعبه مرکزی که واقع در خیابان باباطاهر است 100خردسال ثبت نام نموده اند و در رشته های ویژه بالای هفت سال ثبت نام در حال انجام است.
روشنیان خاطرنشان کرد: کلاس های جامعه القرآن واحد خردسالان در رشته های حفظ موضوعی، آموزش حروف، روخوانی و روان خوانی، تجوید و قرائت برگزار می شود.
وی تصریح کرد: فعالیت های قرآنی جامعه القرآن تنها در زمینه حفظ نیست بلکه کودکان و خردسالان به کارهای عملی و دستورات دینی که در قرآن آورده شده است دعوت می شوند.
روشنیان با اشاره به برپایی بازارچه هایی در شعبه مرکزی گفت: در دهه کرامت با ایجاد این بازارچه ها به دنبال ایجاد شور و انگیزه بیشتر درفعالیت های قرآنی در بین خردسالان هستیم و در دهه کرامت از حافظان کل قرآن با حضور خادمین رضوی تقدیر و تکریم به عمل آمد.
وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی این مرکز در تابستان، یادآور شد: اردوهای درون شهری و خارج از شهر، تماشای فیلم شبی که ماه کامل شد، برگزاری جشن های کلاسی، جشن های پایان کتاب، یک روز بازی در شعبه که این فعالیت ها همگی بصورت هدفمند و از قبل برنامه ریزی شده در نظر گرفته شده است تا در عین حال که با تفریح و سرگرمی همراه است موجب ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر با مسائل قرآنی و دینی باشد.
منبع:ایکنا
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت