آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 31 تير 1398 ساعت 07:44   |   کد مطلب: 37151
مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مصرف‌کننده مرغ را 12 هزار و 900 تومان تعیین کرده است گفت: قیمت کشتارگاه مرغ 12 هزار تومان و قیمت پایه 8 هزار و 500 تومان نهایی شده است.

به گزارش نافع، علیرضا شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما  با بیان اینکه درباره افزایش قیمت نان هیچ مصوبه‌ای تاکنون اعلام نشده است اظهار کرد: در حال حاضر یارانه آرد برقرار است و پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه درباره قیمت مرغ سازمان جهادکشاورزی استان به عنوان متولی بازار مواد پروتئین باید پاسخگو باشد افزود: مدیریت یک سری کالاها طبق قانون انتزاع به عهده وزارت جهاد کشاورزی است.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در حوزه‌های صنفی ممکن است اعتراض‌ها و پیشنهاداتی صورت بگیرد، این اعتراض‌ها به ستاد منتقل و از طریق وزارتخانه مربوطه بررسی می‌شود تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مصرف‌کننده مرغ را 12 هزار و 900 تومان تعیین کرده است.

وی خاطرنشان کرد: قیمت کشتارگاه مرغ 12 هزار تومان و قیمت پایه مرغ 8 هزار و 500 تومان نهایی شده است.

لاستیک مازاد بر نیاز در استان موجود است

شجاعی در ادامه درباره توزیع  لاستیک در استان گفت: موجودی لاستیک در استان فراوان و حتی مازاد بر نیاز است.

وی با اشاره به اینکه قیمت لاستیک به سطح معقول و قانونی رسیده است خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه سایز لاستیک به صورت حواله‌ای عرضه می‌شود که از این میزان  دو سایز مازاد بر نیاز در استان موجود است.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه حواله‌های دریافت لاستیک بر اساس نوبت‌دهی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد تأکید کرد: نوبت‌دهی حواله برای مدیریت بازار، انبارها  و جذب و توزیع حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه به طور کلی کمبود در هیچ کالایی در بازار وجود ندارد گفت: تغییر قیمت کالاها  نیز ناشی از شرایط است و تا حد ممکن قیمت‌ها را کنترل می‌کنیم تا اجحافی در حق مردم صورت نگیرد.
منبع:فارس

انتهای پیام /

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت