وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 30 تير 1398 ساعت 07:53   |   کد مطلب: 37142
دبیر ستاد غدیر همدان گفت: عید غدیر از اعیاد مهم شیعیان است که روزه گرفتن و اطعام روزه داران این روز دارای ثوابی بالا است به همین دلیل این ستاد در روز عید غدیر برنامه اطعام را در نظر گرفته است.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسنی‌حلم   در جلسه هماهنگی برگزاری جشن‌های عید غدیر با اشاره به این که در زمینه غدیر بسیار کم کار شده است، اظهار داشت: با وجود همه فعالیت‌ها متاسفانه آن طور که باید نتوانسته‌ایم حق غدیر را ادا کنیم.

وی با بیان اینکه در ایام غدیر نیاز به موج آفرینی داریم تا همگان متوجه شوند این روزها  با دیگر روزهای سال متفاوت است، افزود: زمانی که مسافران به استان همدان سفر می‌کنند باید با دیدن جشن‌ها و برنامه‌های خاص این ایام متوجه تفاوت و اهمیت این روزها در استان شوند.

دبیر ستاد غدیر همدان از دیگر برنامه‌های این ستاد برای این ایام را موضوع بصیرت افزایی از طریق کتب، مقالات و اجرای برنامه‌های مختلف دانست و بیان کرد: عید غدیر از اعیاد مهم شیعیان است که روزه گرفتن و اطعام روزه داران این روز دارای ثوابی بالا است به همین دلیل این ستاد در روز عید غدیر برنامه اطعام را در نظر گرفته است.

وی حضور همه دستگاه‌ها و افراد را در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشن ضروری دانست و ابراز کرد: برای برگزاری جشن عید غدیر هر کس با هر توانی که دارد باید به میدان بیاید و در زدودن مظلومیت از چهره حضرت علی (ع) تمام تلاش خود را قرار دهد.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت