وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 28 تير 1398 ساعت 12:48   |   کد مطلب: 37126
نماینده مردم ملایر گفت: توسعه و پیشرفت شهر زنگنه در گرو توسعه باغات آلبالو و ایجاد صنایع تبدیلی است.

به گزارش نافع، حجت الاسلام احد آزادیخواه پیش از ظهر امروز در حاشیه  دومین جشنواره برداشت آلبالو در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آلبالو برند کشاورزی شهر زنگنه و کریم خان زند نیز که مظهر تمدن و ساختار مدیریتی آن به شمار می‌آید، برند اصلی و معنوی این آن است.

وی افزود: مهمترین هدف از برگزاری  این جششواره معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌هایی منطقه در  راستای جذب توریست، سرمایه گذار و ایجاد توسعه و رونق اقتصادی در شهر زنگنه است.

نماینده مردم ملایر در مجلس توسعه بخش بوم‌گردی و گردشگری را  از مهمترین دغدغه‌های نمایندگان و‌ مسئولان ملایر برشمرد و ابراز کرد: آلبالو برند کشاورزی شهر زنگنه به شمارمی‌آید و امیدواریم بتوانیم  با استفاده از این ظرفیت سرمایه گذاران زیادی را در منطقه جذب و زمینه رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار را فراهم کنیم.

آزادیخواه توسعه و پیشرفت شهر زنگنه را در گرو توسعه باغات آلبالو و ایجاد صنایع تبدیلی دانست و تصریح کرد: اگرچه در بخش ایجاد صنایع دستی در این منطقه هیچ اقدامی انجام نشده است اما ما با جان و دل پذیرایی سرمایه گذاران در این زمینه هستیم.

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  ما مسئولان و نمایندگان شهرستان با تمام توان از حضور سرمایه گذاران در بخش زنگنه برای ایجاد صنایع تبدیلی استقبال می‌کنیم، گفت:  علاوه بر مهیا بودن ظرفیت و پتانسیل لازم در منطقه مسئولان و نمایندگان شهرستان با تمام توان در اخذ مجوز و دریافت تسهیلات  وغیره سرمایه گذاران را همراهی می‌کنند.

وی ایجاد صنایع تبدیلی آلبالو در شهر زنگنه را یک ضرورت دانست و اظهارداشت: ایجاد این صنایع علاوه بر افزایش تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه همه‌جانبه منطقه به ویژه در حوزه گردشگری و بوم گردی را  به همراه دارد.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت