وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398 ساعت 07:31   |   کد مطلب: 37108
همزمان با ایام با برکت دهه کرامت، 120 استاد بسیجی دانشگاه های کشور قله 3584 متری الوند در استان همدان را فتح کردند.

به گزارش نافع، همزمان با ایام با برکت دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و حضرت امام رضا (علیه السلام)، جمعی از استادان بسیجی از دانشگاههای سراسر کشور ضمن حضور در استان همدان، قله الوند را فتح کردند.
براساس این گزارش این اردوی کوهنوردی که با مشارکت 120 تن از اساتید بسیجی دانشگاههای سراسر کشور برگزار شد، به منظور انسجام بخشی، تقویت آمادگی جسمانی و بالا بردن روحیه همکاری و مشارکت جمعی میان استادان دانشگاه صورت گرفت.
در این برنامه، اساتید دانشگاه پس از اقامه نماز جماعت صبح، در قالب 12 گروه ده نفره بنام ائمه معصومین (سلام الله علیهم اجمعین) از منطقه گنج نامه حرکت کرده و پس از زیارت قبور شهدای گمنام و قرائت زیارت عاشورا در میدان میشان، حرکت خود را به سمت قله الوند ادامه دادند.
استادان بسیجی دانشگاه در طول مسیر ضمن سر دادن شعارهای انقلابی، ذکر صلوات و اذکار مستحبی و صرف صبحانه، ساعت 11 صبح موفق به فتح قله شدند که پس از تصویربرداری و استراحتی کوتاه، بازگشت خود را آغاز کرده و عازم منطقه کوهپایه ای گنج نامه شدند و پس از رسیدن به پایین قله الوند، نماز جماعت ظهر را در اردوگاه ابوذر منطقه عباس آباد همدان برگزار کردند.
این اردو ضمن در بر داشتن فضای ورزشی سالم، موجب شکل گیری ارتباطات چهره به چهره بسیاری از اساتید بسیجیِ هم رشته در دانشگاه های کشور شده و در طول مسیر، بسیاری از مشکلات و آسیب های موجود در فضای دانشگاهها توسط اعضای هیات علمی دانشگاه ها به بحث گذاشته شد.
منبع:فارس
النتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها