وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 23 تير 1398 ساعت 08:26   |   کد مطلب: 37081
غرق شدن داماد جوانی ساعت سه بامداد شنبه در یکی از استخرهای شهر لالجین استان همدان باعث لغو قرارداد مدیریت این مکان و ارجاع پرونده وی به دادگاه شد.

به گزارش نافع، بر اساس گفته سوریان، مدیریت حقوقی اداره ورزش و جوانان همدان، سه جوان که با مدیر استخر ارتباط دوستانه داشته‌اند، در این ساعت وارد استخر شده و به نظر می رسد که در شرایط طبیعی نیز نبوده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این باره گفت: قرارداد مدیریت این استخر با دستگاه ورزش استان لغو و برای رسیدگی به تخلف به دادگاه ارجاع شد.

محسن جهانشیر در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما اظهار داشت: این استخر همانند سایر استخرهای شنای استان به بخش خصوصی واگذار شده و طبق قوانین تا ساعت ۲۴ باید فعالیت داشته باشند.

وی بیان کرد: تخلف مدیریت این استخر نیز مشهود بوده و بر اساس قوانین و ضوابط مندرج در قرارداد، اقدام به فسخ آن کردیم.

جهانشیر اضافه کرد: همچنین فرد خاطی به دادگاه معرفی شده و باید پاسخگوی تخلف خود باشد.

وی با بیان اینکه نظارت بر فعالیت استخرها همواره صورت می‌گیرد، گفت: تمامی موارد قانونی پیرامون نحوه فعالیت استخرها توسط بخش خصوصی را در قراردادها لحاظ کرده‌ایم و تخلف‌ها باعث لغو قرارداد می‌شود.

جهانشیر خاطرنشان کرد: به هر حال سهل انگاری و بی توجهی به قوانین در استخرها باعث بازی با جان انسان‌ها می‌شود و مدیران استخرها باید توجه جدی به این موارد داشته باشند.

همدان دارای ۲۸ استخر شنای سرپوشیده است.
منبع:ایرنا
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما