وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 21 تير 1398 ساعت 09:00   |   کد مطلب: 37064
سرپرست شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و دهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه از ۲۴ تیرماه در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، بهمن طالبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار داشت: نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و دهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، همزمان با نوزدهمین نمایشگاه سیستم‌های صوتی و تصویری درمحل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این نمایشگاه از 24 تیرماه کار خود را آغاز می‌کند و تا 29 همان ماه با حضور 95 شرکت کننده از استانهای خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، زنجان، اصفهان، البرز، قزوین، کرمانشاه، کردستان،اردبیل، قم، تهران و همدان برپا است.

 سرپرست شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان عنوان کرد: نمایشگاه یادشده در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع و در سالن‌های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه‌های استان همدان میزبان بازدیدکنندگان است.

طالبی اظهار داشت: نوع اجناس و قیمت ها، کیفیت مناسب و ارائه‌ی خدمات پس از فروش مطلوب و همچنین حضور محصولات ایرانی و برندهای معتبر از مزایای این نمایشگاه است که می‌تواند خریداران را در انتخاب کالای مناسب و دل خواه یاری رساند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت کنندگان خواهد شد و تولید کنندگان داخلی را ترغیب می‌کند تا پابه‌پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.

سرپرست شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان گفت: ارائه‌ی شیوه‌های نوین بازاریابی و توزیع نیز از مواردی است که نام‌های معتبر جهانی را وا می‌دارد که در نمایشگاه‌های این چنینی شرکت نموده و بازار ایران را برای عرضه ی کالای خود مناسب و مطلوب بدانند.

به گزارش تسنیم، نمایشگاه های یادشده از مورخ 24 الی 29 تیرماه امسال هر روز از ساعت 16 تا 22 و در روز جمعه 10 تا 22است.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت