آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 20 تير 1398 ساعت 22:39   |   کد مطلب: 37061
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: رهبر انقلاب قرآنی که تقریظ شده بود به من دادند و در تقریظ ایشان به صراحت و شجاعتم اشاره و ادامه مسیر را هم برایم دعا کرده بودند.

به گزارش نافع،  الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون در اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در پیاده راه خیابان بوعلی همدان ضمن تبریک دهه کرامت گفت: من الهام چرخنده اصالتا لر بختیاری و البته همه جای ایران سرای من است ، من یک هنرمند ساده هستک که عنایت خداوند شامل حالم شد و نیمه شهرتی که خداوند به من عنایت فرمود بتوانم این میکروفن را به دست بگیرم . 

 

از سال 92و در جوار حضرت معصومه (س) و یک لبیک امیرالمومنین 7 سال گذشت خیلی ها قضاوت کردند و من همان سالها 5 قرار داشتم بعد از سریال آوای باران که همه کنسل شد و به دید خیلی از همکاران دوستان و یاران من در یک واژه شک و شوک به سر می بردم اما این بایکوت شدن همان چیزی بود که من می خواستم . 

 

وی ادامه داد: هفته حجاب و عفاف یک عنوان است و در خیلی از کشورها اتفاق می افتد اما آن چیی که واقعیت یک بانوی مسلمان را در دنیا شکل می دهد همین حجاب و عفافی است که در درون تک تک ما وجود دارد . 

 

غرب تمام تلاشش کرده را در بین بانوان با حجاب و بی حجاب نفاق ایجاد کند و ما ثابت می کنیم که ما مشکلی با هم نداریم . 

 

همیشه فکر می کردم حجاب دست و پای من را می بندد و وقتی از ایران خارج شدم به معبدها و...رفتم و آقا امیرالمومنین و حضرت زهرا را در معبد هندو پیدا کردم زمانی که افراد اونجا کلی زحمت می کشند تا برسند به یک ذره اعجاز وجودی شریعت ما و هیچوقت یادم نمی رود که خادم یکی از معابد گفت: ما قرآن شما را ترجمه کردیم تا بخشی از آن را بفهمیم بعد تو شیعه هستی و اینجا آمده ای؟ 

 

وی با اشاره به دیدارش با رهبر انقلاب بیان کرد: رهبر انقلاب قرآنی که تقریظ شده بود به من دادند و در تقریظ ایشان به صراحت و شجاعتم اشاره و ادامه مسیر را هم برایم دعا کرده بودند.

 

وی در پایان خطاب به بانوان عنوان کرد: شما بانوان قدر خود را بدانید و بدانید که راه نجات غیر از اهل بیت، هیچ کس نیست.

 منبع:صبح الوند

انتهای پیام/ 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت