وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 16 تير 1398 ساعت 06:52   |   کد مطلب: 37009
دبیر اجرایی برنامه زیرسایه خورشید استان همدان گفت: شبکه جوانان رضوی استان همدان سلسله جشن های زیر سایه خورشید را با ۱۴۰ عنوان برنامه در سراسراستان همدان برگزار می کند.

به گزارش نافع، «رضا مرتضایی» در گفت و گو با خبرنگارما گفت: مراسم استقبال از سفیران امام مهربانی ها ، خادمان رضوی  از فرودگاه همدان  در روز (18 تیر) انجام می شود.

 

دبیر اجرایی برنامه زیرسایه خورشید  استان همدان بیان کرد: خادمان رضوی متشکل از یک مبلغ، دو خادم و یک مداح، با پرواز همدان مشهد با پرچم امام رضا (ع)  وارد همدان شده و به مدت پنج روز و در قالب دوکاروان در همدان خواهند بود.

 

وی ادامه داد: دیدار با آیت‌الله موسوی اصفهانی، امام جمعه، دیدار با خانواده اهدای عضو، حضور در روستاهای محروم قهاوند، بازدید از بیماران بیمارستان بعثت، بهشتی و فاطمیه به صورت محدود، حضور در خانه سالمندان، دارالایتام، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده مدافعان حرم بخشی از برنامه‌های این کاروان در همدان خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه خادمان رضوی در 25 روستای محروم همدان حضور پیدا می کنند، اظهار داشت: خادمان رضوی همراه با پرچم امام رضا (ع) در شهرستانهای کبودراهنگ ، تویسرکان، نهاوند، فامنین، ملایر، قروه درگزین و در در بخش های قهاوند ،صالح آباد،.سرکان حضور پیدا می کنند.

 

دبیر اجرایی برنامه زیرسایه خورشید همدان گفت:  مراسم اهتزارپرچم مزین به نام حضرت علی بن موسی الرضا (ع ) در عمود پارک مردم واقع چهارراه پژوهش ،غبار روبی از گلزار شهدا در روز( پنجشنبه 20 تیر) و ویژه برنامه تکریم امامزادگان در امامزاده عبدالله روز (پنجشنبه 20 تیر)  از برنامه های اجرایی در دهه کرامت است.

 

مرتضایی بیان کرد: ویژه برنامه جشن میلاد امام رضا (ع) در جمع  جوانان در میدان امام خمینی ، شرکت در دعای ندبه و حضور بر سر مزار شهدای گمنام دشت میشان و شرکت در نماز جمعه  و در آخر حضور درجشن بزرگ با جمع عاشقان و محبان امام رضا (ع) در میدان امام خمینی در روز میلاد (یکشنبه 23 تیر) از دیگر برنامه های اجرای است.
شبستان

انتهای پیام/

دیدگاه شما