آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 16 تير 1398 ساعت 06:41   |   کد مطلب: 37005
مدير معاونت تاکسيرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان از افزایش 25 درصدی کرایه‌های شهر همدان خبر داد.

به گزارش نافع، «کرایه تاکسی در حال حاضر پاسخگوی هزینه‌ها نیست» یکی از سوژه‌هایی است که مردم در فارس من ثبت کرده‌اند.

آنها در خصوص این موضوع عنوان کرده‌اند که در همدان با افزایش نرخ کرایه تاکسی موافقت نشده و مسوولان چرایی این موضوع رو توضیح دهند.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان در این خصوص اظهار کرد: قرار بود قبل از نوروز کرایه تاکسی در همدان افزایش پیدا کند اما با توجه به اینکه استاندار صلاح ندانست در آن زمان باشد به امسال موکول شد.

میلاد کریمی بیان کرد: امسال در شورای شهر افزایش کرایه تاکسی را مصوب کردیم و از آنجا که گفته شد باید در تنظیم بازار نیز مطرح شود، موضوع را به تنظیم بازار بردیم و بررسی‌های لازم صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه هدف ما دفاع از خطوط و تاکسی‌داران بوده و به همین دلیل پیگیری لازم صورت گرفت گفت: امسال کرایه‌های شهر همدان 20 تا 25 درصد افزایش داشت و همدان تنها شهری بود که این میزان افزایش را شاهد بود.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان با بیان اینکه امسال حتی در مرکز کشور تنها 20 درصد کرایه افزایش داشته است گفت: به طور استثنا در خط آزادگان نیز چون مشکل کاهش درآمد داشتند 50 درصد کرایه افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه افزایش کرایه به سادگی نیست و باید مراحل مختلفی را طی کند و رایزنی‌ زیادی صورت گیرد خاطرنشان کرد: کرایه تاکسی با توجه به شاخص نرخ تورم بانک مرکزی افزایش پیدا می‌کند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت