وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 16 تير 1398 ساعت 06:39   |   کد مطلب: 37004
مدیرعامل شرکت برق استان همدان ضمن تاکید بر اینکه مشترکان باید الگوی مصرف را رعایت کنند گفت: همدان در مصرف برق جزو استان‎های متوسط است.

به گزارش نافع، محمدمهدی شهیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص اینکه همدان جزو پرمصرف‌ترین شهرها در مصرف برق است توضیحاتی داد و اظهار کرد: این اطلاعات به اشتباه در فضای مجازی منتشر شده است.

وی با بیان اینکه مصرف برق همدان همان الگوی مصرف است افزود: همدان در مصرف برق جزو استان‌های میانه است و مردم نیز همکاری دارند که در غیر این صورت به مرحله قرمز رسیده و ناچار به قطعی هستیم.

مدیرعامل شرکت برق استان همدان با اشاره به اینکه اکنون بخش کشاورزی رعایت الگوی مصرف را دارند بیان کرد: بخش اداری و خانگی اگر مشارکت نکنند باعث می‌شود مصرف افزایش یابد و اگر افزایش مصرف باشد، خاموشی را به دنبال دارد.

وی بر نبود خاموشی همچون سال گذشته ابراز امیدواری کرد و یادآور شد: در بخش کشاورزی صرفه‌جویی در قالب یک تفاهم‌نامه در حال انجام است که 20 مگاوات روز و 20 مگاوات شب خاموشی دارند تا هزینه‌های آنها نیز بخشوده شود.

شهیدی پیک مصرف برق در کشور را 15 خرداد تا 15 شهریور دانست و یادآور شد: در همدان از 15 مرداد مصرف رو به کاهش است زیرا بخش کشاورزی نیز از 15 مرداد برق کمتری مصرف می‌کند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت