آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 14 تير 1398 ساعت 08:58   |   کد مطلب: 36984
همزمان با اتش سوزی در روستای مزرعه مهدی آباد شهرستان کبودراهنگ تماس های مکرری با مسئولین شهرستان گرفته شد اما هیچ کدام پاسخگو نبودند.

به گزارش نافع، به نقل ازعصر همدان، عصر روز گذشته, همزمان با فصل برداشت گندم خبر ناگواری شنیدیم که حدود ۱۰ هکتار از مزارع گندم روستای مزرعه مهدی آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ دچار آتش سوزی شده است.

به دنبال شنیدن این خبر بر آن شدیم تا از مسولین مربوطه در این خصوص سوالاتی داشته باشیم.

طی تماس های مکرر خبرنگار عصر همدان،  بالاخره فرماندار شهرستان کبودراهنگ تلفن خبرنگار ما را پاسخ و گفته بود که شما فقط خبرنگاری و بنده نیازی نمیبینم در خصوص آتش سوزی توضیح دهم و اول ما باید بررسی و جلسه متعدد در این خصوص بگذاریم.

سپس خبرنگار دیگر ما، با ذیغمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ تماس گرفت که ایشان هم گفتند که چون سوال امنیتی است در تلفن جواب نمیدهند.

بعد ازشنیدن جواب رد از مسولین کبودراهنگ تماسی با استاندار استان همدان داشتیم که ایشان گفتند در این خصوص فرماندار شهرستان باید پاسخگو باشند و  تاکید میکنم که جوابتان را بدهند.

بعد از آن تماس های مکرر با فرماندار شهرستان کبودراهنگ گرفته شد اما دیگر جواب تلفن هم داده نمیشد و دایورت به خط دیگر می شد.

آیا مسولین شهرستان کبودراهنگ با عدم پاسخگویی و شفاف سازی در خصوص این اتفاقات ناگوار, میتوانند مردمی که چندین هکتار از مزارع گندم و زحمات یک ساله خود را از دست داده اند آرام کنند؟
این فقط فرار از پاسخگویی و عدم رسیدگی به درد کشاورزان زحمت کش است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت