آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398 ساعت 07:29   |   کد مطلب: 36856
رئیس حج و زیارت استان همدان از اعزام حجاج همدانی سوم تا نهم مردادماه خبر داد و گفت: 2 هزار و 935 زائر در قالب 20 کاروان از همدان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

به گزارش نافع، محسن ساغرچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما  از اعزام حجاج همدانی سوم تا نهم  مردادماه خبر داد و اظهار کرد: کاروان‌های همدانی در قالب مدینه بعد اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه آمادگی لازم برای اعزام حجاج همدانی صورت گرفته است ادامه داد: 2 هزار و 935 زائر در قالب 20 کاروان از همدان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

رئیس حج و زیارت استان همدان خاطرنشان کرد: هشت جلسه کلاس آموزشی برای حجاج برگزار شده و اکنون در مرحله انجام واکسیناسیون هستند.

وی با بیان اینکه متاسفانه امسال امکان اعزام حجاج از همدان وجود ندارد گفت: شرکت هواپیمایی ایران ایر به علت تحریم‌ها اعلام کرده که امکانات کمتری دارد، بنابراین سه ایستگاه همدان، زنجان و اردبیل برای پرواز حذف شده است.

ساغرچی با بیان اینکه حجاج همدانی از تهران اعزام می‌شوند بیان کرد: پیگیری‌هایی از سوی نمایندگان مجلس و استاندار برای رفع مشکل صورت گرفته است اما به علت تحریم‌ها چاره‌ای جز این مورد نیست.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت