آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 2 تير 1398 ساعت 07:13   |   کد مطلب: 36842
فرمانده انتظامی فامنین گفت: هشت تن و ۱۰۰ کیلوگرم شکر احتکار شده در ۲ انبار متعلق به یک خانواده رزنی کشف و پلمب شد.

به گزارش نافع، سرهنگ علی حسن حیدری در گفت و گو با خبرنگارما اظهار داشت: بازرسی مشترک از بازار فامنین با حضور تیم هایی از اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و پلیس اجرایی شد.

وی اضافه کرد: به دنبال اجرای این طرح، تیم بازرسی به ۲ انبار مجاور هم مشکوک شده و پس از ارزیابی های صورت گرفته مشخص شد که در این انبارها برای عرضه خارج از شبکه، شکر دپو شده است.

فرمانده انتظامی فامنین ارزش ریالی شکر کشف شده از این انبارها را ۴۵۰ میلیون ریال برآورد کرد و اظهار داشت: ۲ تن در این راستا شناسایی، دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ حیدری خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی، عده ای افراد فرصت طلب و سودجو از فضای عمومی جامعه در راستای نیل به اهداف شخصی سوء استفاده کرده و دست به ارتکاب اعمال مجرمانه می زنند.

وی بیان کرد: اقدامات انتظامی به تنهایی چاره کار نیست و عزم همه سازمان ها و نهادها را در حوزه مبارزه با قاچاق کالا می طلبد.

سرهنگ حیدری افزود: در شرایط کنونی ارتکاب این گونه اقدامات حرکت در مسیر اهداف دشمن بوده و پلیس بر خود وظیفه می داند با اخلال گران اقتصادی با قاطعیت برخورد و نسبت به معرفی آنان به مراجع قانونی اقدام کند.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت